Pigtail światłowodowy ST/UPC SM G652D
search
  • Pigtail światłowodowy ST/UPC SM G652D

Pigtail jednomodowy G.652D zakończony złączem ST UPC

  • typ włókna: jednomodowy (SM) G.652D
  • typ złącza: ST/UPC
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), easy strip, 0,9mm - kolor żółty
  • dostępna długość: 2m

Pigtail światłowodowy ST/UPC SM G652D

5,90 zł
Brutto
Długość: 2 m
help_outline<
Pigtail światłowodowy ST/UPC SM G652D

Pigtail światłowodowy ST/UPC SM G652D

Akceptuję zasady polityki prywatności  

4309/2

Opis

Włókno
Jednomodowe (SM)
Kategoria włókna
G.652D
Złącze
ST
Czoło złącza
UPC

Produkty polecane