Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 40,00 zł - 13 871,00 zł

Model

Model

Obudowa

Obudowa

Obsługa

Obsługa

Liczba portów gigabitowych

Liczba portów gigabitowych

Typ modułu

Typ modułu

Liczba portów PoE

Liczba portów PoE

Liczba portów

Liczba portów

Rodzaj złącza

Rodzaj złącza

Architektura sieci

Architektura sieci

Liczba portów 10/100 Mbps

Liczba portów 10/100 Mbps

Prędkość transmisji

Prędkość transmisji

Zarządzanie

Zarządzanie

Liczba portów Uplink

Liczba portów Uplink

Długość fali

Długość fali

Zasilanie

Zasilanie

Architektura sieci PoE

Architektura sieci PoE

Zasięg transmisji

Zasięg transmisji

Architektura sieci Uplink

Architektura sieci Uplink

Obudowa

Obudowa

Power over Ethernet (PoE)

Power over Ethernet (PoE)

Wysokość

Wysokość

Switch przemysłowy

Switch przemysłowy

Podkategorie

 • Switche

  Wysokiej jakości przełączniki sieciowe odgrywają bardzo ważną rolę w nowoczesnych systemach monitoringu IP. Kupiony w sklepie Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń switch sieciowy gwarantuje wydajne funkcjonowanie sieci internetowej wykorzystywanej do transmisji danych audiowizualnych w telewizji dozorowej. Dołączone do niego funkcjonalne okablowanie sieciowe umożliwia systematyczne zasilanie kamer i wideoserwerów w energię elektryczną. Dobry przełącznik sieciowy stanowić będzie podstawę dobrze operującego systemu dozoru wizyjnego.

  Odpowiednio dobrany switch pozwala na uzyskanie stałego połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami systemu wizyjnego. W efekcie wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemu monitorującego mogą swobodnie przesyłać sobie dane cyfrowe oraz dowolnie zarządzać ich konfiguracją. Wysokiej klasy switch cyfrowy o różnej liczbie portów LAN i WAN stanowi gwarancję wydajności transmisji danych.

  Switche cyfrowe – przepustowość ma znaczenie!

  W systemach monitoringowych można zastosować przełączniki sieciowe o różnej przepustowości. Wybór odpowiedniego modelu zależy w głównej mierze od wielkości sieci. Jeśli poszukują Państwo akcesoriów przeznaczonych do użytku domowego, najlepszym rozwiązaniem będzie switch o przepustowości 100 Mbps. Tego typu produkty idealnie nadają się do pracy z mniejszą ilością urządzeń. Switch cyfrowy o przepustowości 1000 Mbps wyśmienicie sprawdza się natomiast w przypadku dużych sieci monitoringu złożonych z wielu nowoczesnych kamer megapikselowych. Taki przełącznik umożliwia równoczesną transmisję danych z kamer do rejestratorów cyfrowych oraz urządzeń odpowiedzialnych za realizację podglądu w czasie rzeczywistym.

  Różne modele switchów w zasięgu ręki

  W sklepie Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń czekają na Państwa wysokiej jakości modele switchów cyfrowych. Wśród nich można wymienić:

  • switch TP Link – przeznaczony do użytku domowego i biurowego; jest bardzo prosty w obsłudze; wysokiej jakości metalowa obudowa zapewnia trwałość produktu;

  • switch NETGEAR – prosty w instalacji model wyróżnia się łatwością obsługi oraz energooszczędnością; automatycznie dopasowuje pobór prądu do indywidualnych potrzeb;

  • switch cyfrowy IPOX – nowoczesny przełącznik z możliwością podłączenia czterech modułów SFP+; dzięki funkcji plug in play można go bezproblemowo zainstalować w dowolnym miejscu;

  • switch cyfrowy DCN – idealny do pracy w sieciach telekomunikacyjnych i instalacjach strukturalnych enterprise; może wydajnie współpracować z wieloma urządzeniami równocześnie.

  Liczba portów LAN w switchach jest zróżnicowana. W zależności od modelu może wynosić od 5 do nawet 28 portów. Także liczba portów WAN jest uzależniona od wybranej wersji produktu.

 • Switche PoE

  Switche PoE w głównej mierze stosowane są do łączenia ze sobą urządzeń sieciowych, takich jak np. kamery i rejestratory IP oraz komputery i inne elementy systemów CCTV. Oprócz swojej podstawowej funkcji switch wykorzystujący technologię Power over Ethernet pozwala zasilać urządzenia za pomocą kabla sieciowego UTP lub FTP, niwelując tym samym koszty, a także czas związany z układaniem instalacji elektrycznej, która zapewniłaby zasilanie urządzeń systemów. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór switchy PoE zapewniających bezproblemową pracę urządzeń, nawet w przypadku dużego strumienia przesyłu danych, produkowanych między innymi przez markę IPOX lub Netgear.

  Gigabitowe switche PoE

  Spośród wielu modeli switchy IP wyróżnia się urządzenia 4, 8 oraz 16 portowe 10/100/1000 Mbps, które pozwalają na obsługę wybranej ilości urządzeń oraz zostały uzupełnione o jedno, dwa lub więcej gniazd sieciowych Rj45. W zależności od wersji przełączniki sieciowe z PoE pozwalają na przesył danych z różną prędkością. W naszym sklepie znajdą można modele switchy zarówno w standardowej, jak i gigabajtowej wersji.

  Gigabitowy switch PoE Switch PoE do szafy RACK

  Switche PoE do szafy RACK

  Oprócz tego, oferujemy także Switche PoE dedykowane do montażu w teleinformatycznych szafach RACK, które zostały uzupełnione o specjalne elementy montażowe, umożliwiające ich mocowanie bez konieczności użycia specjalistycznej półki. Wszystkie przełączniki PoE dostępne w naszej ofercie sprzedawane są w kompletach wraz z dołączonym zasilaczem, pozwalającym na w pełni sprawne użytkowanie tych urządzeń, zapewniających płynny i bezproblemowy przesył obrazu i sygnału za pomocą sieci internetowej w systemach CCTV IP i nie tylko.

  Ponadto, większość oferowanych przez nas switchy IP nie wymaga konfiguracji parametrów, przez co ich instalacja i uruchomienie jest niezwykle proste (switche z plug and play). Dodatkowo zostały one również wyposażone w zabezpieczenia antyprzepięciowe, które w razie zwarcia odetną tylko i wyłącznie jeden z portów, zapewniając dalszą pracę systemu.

  Switch PoE – zastosowanie, jak działa?

  Zastosowanie Switcha PoE jest bardzo szerokie i dotyczy wszelkich systemów informatycznych wykorzystujących technologię Power over Ethernet. W zakresie instalacji służących do ochrony obiektów używa się ich przede wszystkim w monitoringu. Switch PoE pozwala wówczas na zasilanie kamer, serwerów i innych elementów systemu, umożliwiając użycie jedynie przewodów sieciowych do ich połączenia. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. To m.in.:

  • oszczędność przestrzeni
  • niższe koszty instalacyjne i eksploatacyjne
  • łatwość instalacji, a także przebudowy systemu
  • łatwość konserwacji
  • bezproblemowa praca systemu

  Do wykorzystania technologii PoE potrzebne są jedynie urządzenia i osprzęt obsługujące standard. Warto przy tym wiedzieć, że większość nowoczesnych rozwiązań jest kompatybilna w tym zakresie.

  Właściwy switch PoE do każdej instalacji – nasza oferta

  Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór elementów pozwalających na budowę instalacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Niezależnie więc od tego, czy dla danego systemu potrzebny jest najczęściej wybierany switch PoE 8 portów, czy też taki mający 4 porty, zaproponujemy właściwe rozwiązanie. W ofercie sklepu znajdują się też elementy dla bardziej wymagających instalacji – np. switche PoE mające 24, 28 lub nawet 48 portów. Zróżnicowanie proponowanych systemów dotyczy także innych parametrów, dzięki czemu możliwy jest optymalny wybór osprzętu do każdego zastosowania.

 • Moduły SFP

  Moduły światłowodowe SFP umożliwiają połączenie przewodu światłowodowego (jednomodowego lub wielomodowego) ze switchem lub routerem. SFP (Small Form-factor Pluggable) to standard transceivera, zwany czasami mini-GBIC. Wkładka SFP może posiadać połączenie w postaci portu światłowodowego lub portu LAN RJ45. Moduł SFP może pracować z opcją autonegocjacji i prowadzi najczęściej transmisję danych z prędkością 10/100/1000 ale maksymalnie może osiągać prędkość transmisji: do 11.1Gbps.

 • Repeatery PoE

Jest 175 produktów.

Pokazano 1-25 z 175 pozycji

Aktywne filtry