Sklep internetowy szafyrack.pl zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną szaf rackowych oraz akcesoriów i urządzeń dedykowanych do nich. Bazujemy na ponad piętnastoletnim doświadczeniu znanej i cenionej w branży krakowskiej firmy Alarm-Tech S.C.. Jako przedsiębiorstwo z tradycjami oferujemy produkty najwyższej jakości i gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wypracowane przez lata standardy pozwalają nam na dopasowanie indywidualnej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nasi pracownicy to profesjonalna grupa ludzi, którzy posiadają szeroką wiedzę branżową, wyróżniają się zapałem do pracy, są otwarci, zaangażowani i zawsze służą fachową radą.

Jako sklep stawiamy sobie wysoce ambitne cele. Dążymy przede wszystkim do sukcesywnego poszerzania naszej oferty, zwiększania konkurencyjności i stałego podnoszenia efektywności. Nie bez znaczenia są dla nas opinie i uwagi naszych Klientów. Sklep internetowy szafyrack.pl to nowa jakość na polskim rynku sprzętu teleinformatycznego.  

Sklep stacjonarny SZAFYRACK.PL - Boleń

hand_shake.jpg

Warunki współpracy i rabaty

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych na rynku warunków handlowych, dlatego dla naszych partnerów przygotowaliśmy bardzo korzystne progi rabatowe, które umożliwiają dostęp do bardzo konkurencyjnych, atrakcyjnych cen.

rzetelna_firma.jpg

Jesteśmy rzetelną firmą

Nasza firma przywiązuje wielką wagę do jakość dostarczanych przez nas produktów oraz zwraca baczną uwagę na jakość świadczonych usług serwisowych. W związku z tym zostaliśmy oznaczeni logiem "Rzetelna Firma". Zachęcamy do sprawdzenia wizytówki naszej firmy w ramach programu "Rzetelna Firma", gdzie udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

firma_przyjazna_naturze.jpg

Firma przyjazna środowisku

Jesteśmy firmą technologiczną i w związku z tym angażujemy się w sprawy ochrony środowiska naturalnego i dbamy o kontrolę wpływu naszej działalności na naturę. Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń s.c. uczestniczy w programie ekologicznej działalności przedsiębiorstw „Firma Przyjazna Naturze”. Program ten propaguje ideę zrównoważonego rozwoju poprzez realizowanie postulatów ekologicznej odpowiedzialności biznesu. Głównym celem jest zatem zarządzanie przedsiębiorstwem tak, aby nie zagrażać środowisku naturalnemu. Innym ważnym celem programu jest szerzenie idei świadomej konsumpcji. Logo FPN ma uświadamiać konsumentom, że wybierają produkty firmy odpowiedzialnej ekologicznie i przez to przyczyniają się do ochrony środowiska.

Sklep prokonsumencki.

Sklep prokonsumencki

Nasz sklep internetowy otrzymał certyfikat SKLEP PROKONSUMENCKI, zobowiązujemy się do przestrzegania Kryteriów Prokonsumenckich. W związku z tym stosujemy regulamin dbający o prawa konsumenta oraz przestrzegamy jasnych i prostych reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacji towaru.

umbrella.jpg

Wsparcie techniczne i handlowe

Z doświadczenia wiemy, że jakość dostarczanych produktów to bardzo istotna sprawa, jednak aby usługa handlowa w przypadku urządzeń wysoce specjalistycznych była kompletna bardzo ważne jest wsparcie i wiedza. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, staramy się udzielać najpełniejszych odpowiedzi i sugerować rozwiązania, które przyczyniają się do rozwiązania wszystkich problemów. Zapewniamy Państwu profesjonalne doradztwo zarówno na etapie zakupu w ramach doboru urządzeń i elementów infrastruktury towarzyszącej, a także później w trakcie eksploatacji. Nasze zaplecze serwisowe i pracownicy techniczni, pozwalają wykonywać dla Państwa naprawy gwarancyjne i doradzać w zakresie najlepszej konfiguracji urządzeń stosowanych w systemach nagłośnienia.

info.jpg

Informacje dla klientów

Sklep internetowy szafyrack.pl umożliwia dokonywanie zakupów przez 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Zamówienia natomiast są realizowane na bieżąco między 8:00 a 15:00. Nasza siedziba i sklep są dla Państwa dostępne w godzinach otwarcia tj. między 8:00 a 17:00 w dni powszednie. Więcej informacji kontaktowych oraz wskazówki dojazdu znajdą Państwo na stronie kontaktowej. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszych salonów sprzedaży lub do skorzystania z dostępnych form kontaktu z naszym działem handlowym, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

shipment.jpg

Dostawa i realizacja zamówienia

Zamówienia składane przez klientów w sklepie są realizowane w trakcie godzin pracy naszej firmy. Wysyłki są przekazywane do realizacji tego samego dnia w godzinach od 8:00 do 15:00. Zakupione przez Państwa towary są dostarczane przez firmę kurierską UPS. Towar wysyłamy na terenie całej Polski, a także realizujemy zamówienia składane z pozostałych krajów Unii Europejskiej.

payment.jpg

Przelewy i płatności internetowe

Sklep internetowy szafyrack.pl udostępnia Państwu trzy najbardziej popularne sposoby płatności. Każdy Klient może wybrać najdogodniejszą dla siebie formę płatności i z niej skorzystać. Poniżej prezentujemy dostępne metody płatności. Podstawową formą zapłaty za zakupiony w sklepie towar jest Płatność za Pobraniem, czyli płatność gotówkowa - wybierając tę formę uregulowania należności, za towar zapłacisz w momencie jego odbioru, kurierowi. Płatność przelewem bankowym na konto firmowe - przedpłata. Przedpłata na konto naszej firmy w mBanku to preferowana metoda zapłaty - zyskujesz najmniejsze koszty przesyłki. Poprzez płatności elektroniczne - w ten sposób dokonasz płatności niemal natychmiast, przyspieszając tym samym realizacje transakcji. Jest to preferowana forma płatności dla klientów korzystających z internetowych kont bankowych.