Filtruj według

Cena

Cena

  • 116,00 zł - 938,00 zł

Kolor

Kolor

Wysokość

Wysokość

Rozmiar

Rozmiar

Sposób montażu

Sposób montażu

Ilość gniazd

Ilość gniazd

Długość przewodu

Długość przewodu

Zabezpieczenie Internetu

Zabezpieczenie Internetu

Rozmiar szafy

Rozmiar szafy

Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Sieci LAN

Ryzyko wystąpienia pożaru nie zawsze musi być związane z zaprószeniem lub podłożeniem ognia. Często źródłem samego zagrożenia jest na przykład zwarcie w instalacji elektrycznej, co może także doprowadzić do wybuchu pożaru lub poczynić uszkodzenia podłączonych urządzeń. Jedyną możliwością, aby temu zapobiec, jest odpowiednie zabezpieczenie przewodów oraz sprzętu przy użyciu specjalnych akcesoriów.

Akcesoria te znajdziesz w naszej ofercie, gdzie możemy się pochwalić rozbudowanym asortymentem produktów, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa w obrębie budynku. Do tej kategorii zaliczają się zabezpieczenia przeciwpożarowe LAN, których zadaniem jest ochrona sieci teleinformatycznej przed niszczycielskim działaniem ognia.

Zabezpieczenie sieci LAN – dostępne rozwiązania

Nasz asortyment obejmuje profesjonalne zabezpieczenia przeciwpożarowe LAN, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest ochrona instalacji przed nagłymi skokami napięcia oraz awarią sieci, która może skutkować poważną awarią całej infrastruktury teleinformatycznej. W sprzedaży mamy zabezpieczenia sieci LAN:

  • chroniące przed wyładowaniami atmosferycznymi
  • przeznaczone do linii komunikacyjnych
  • przeciwprzepięciowe
  • kompatybilne z siecią Ethernet
  • w formie modułów i ograniczników

Oferowane zabezpieczenia przeciwpożarowe LAN różnią się parametrami technicznymi, przeznaczeniem oraz sposobem montażu. Aby zapewniały skuteczną ochronę, powinny być dobrane pod kątem konkretnego urządzenia teleinformatycznego. 

W razie problemów ze znalezieniem odpowiedniego zabezpieczenia sieci LAN, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry