Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 40,00 zł - 7 912,00 zł

Obudowa

Obudowa

Liczba portów gigabitowych

Liczba portów gigabitowych

Liczba portów

Liczba portów

Architektura sieci

Architektura sieci

Zarządzanie

Zarządzanie

Zasilanie

Zasilanie

Obudowa

Obudowa

Wysokość

Wysokość

Wysokiej jakości przełączniki sieciowe odgrywają bardzo ważną rolę w nowoczesnych systemach monitoringu IP. Kupiony w sklepie Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń switch sieciowy gwarantuje wydajne funkcjonowanie sieci internetowej wykorzystywanej do transmisji danych audiowizualnych w telewizji dozorowej. Dołączone do niego funkcjonalne okablowanie sieciowe umożliwia systematyczne zasilanie kamer i wideoserwerów w energię elektryczną. Dobry przełącznik sieciowy stanowić będzie podstawę dobrze operującego systemu dozoru wizyjnego.

Odpowiednio dobrany switch pozwala na uzyskanie stałego połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami systemu wizyjnego. W efekcie wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemu monitorującego mogą swobodnie przesyłać sobie dane cyfrowe oraz dowolnie zarządzać ich konfiguracją. Wysokiej klasy switch cyfrowy o różnej liczbie portów LAN i WAN stanowi gwarancję wydajności transmisji danych.

Switche cyfrowe – przepustowość ma znaczenie!

W systemach monitoringowych można zastosować przełączniki sieciowe o różnej przepustowości. Wybór odpowiedniego modelu zależy w głównej mierze od wielkości sieci. Jeśli poszukują Państwo akcesoriów przeznaczonych do użytku domowego, najlepszym rozwiązaniem będzie switch o przepustowości 100 Mbps. Tego typu produkty idealnie nadają się do pracy z mniejszą ilością urządzeń. Switch cyfrowy o przepustowości 1000 Mbps wyśmienicie sprawdza się natomiast w przypadku dużych sieci monitoringu złożonych z wielu nowoczesnych kamer megapikselowych. Taki przełącznik umożliwia równoczesną transmisję danych z kamer do rejestratorów cyfrowych oraz urządzeń odpowiedzialnych za realizację podglądu w czasie rzeczywistym.

Różne modele switchów w zasięgu ręki

W sklepie Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń czekają na Państwa wysokiej jakości modele switchów cyfrowych. Wśród nich można wymienić:

  • switch TP Link – przeznaczony do użytku domowego i biurowego; jest bardzo prosty w obsłudze; wysokiej jakości metalowa obudowa zapewnia trwałość produktu;

  • switch NETGEAR – prosty w instalacji model wyróżnia się łatwością obsługi oraz energooszczędnością; automatycznie dopasowuje pobór prądu do indywidualnych potrzeb;

  • switch cyfrowy IPOX – nowoczesny przełącznik z możliwością podłączenia czterech modułów SFP+; dzięki funkcji plug in play można go bezproblemowo zainstalować w dowolnym miejscu;

  • switch cyfrowy DCN – idealny do pracy w sieciach telekomunikacyjnych i instalacjach strukturalnych enterprise; może wydajnie współpracować z wieloma urządzeniami równocześnie.

Liczba portów LAN w switchach jest zróżnicowana. W zależności od modelu może wynosić od 5 do nawet 28 portów. Także liczba portów WAN jest uzależniona od wybranej wersji produktu.

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-25 z 54 pozycji

Aktywne filtry