Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 9 191,00 zł

Wysokość

Wysokość

Liczba portów gigabitowych

Liczba portów gigabitowych

Liczba portów

Liczba portów

Architektura sieci

Architektura sieci

Zarządzanie

Zarządzanie

Zasilanie

Zasilanie

Obudowa

Obudowa

Wysokiej jakości przełączniki sieciowe odgrywają bardzo ważną rolę w nowoczesnych systemach monitoringu IP. Kupiony w sklepie Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń switch sieciowy gwarantuje wydajne funkcjonowanie sieci internetowej wykorzystywanej do transmisji danych audiowizualnych w telewizji dozorowej. Dołączone do niego funkcjonalne okablowanie sieciowe umożliwia systematyczne zasilanie kamer i wideoserwerów w energię elektryczną. Dobry przełącznik sieciowy stanowić będzie podstawę dobrze operującego systemu dozoru wizyjnego.

Odpowiednio dobrany switch pozwala na uzyskanie stałego połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami systemu wizyjnego. W efekcie wszystkie urządzenia wchodzące w skład systemu monitorującego mogą swobodnie przesyłać sobie dane cyfrowe oraz dowolnie zarządzać ich konfiguracją. Wysokiej klasy switch cyfrowy o różnej liczbie portów LAN i WAN stanowi gwarancję wydajności transmisji danych.

Switche cyfrowe – przepustowość ma znaczenie!

W systemach monitoringowych można zastosować przełączniki sieciowe o różnej przepustowości. Wybór odpowiedniego modelu zależy w głównej mierze od wielkości sieci. Jeśli poszukują Państwo akcesoriów przeznaczonych do użytku domowego, najlepszym rozwiązaniem będzie switch o przepustowości 100 Mbps. Tego typu produkty idealnie nadają się do pracy z mniejszą ilością urządzeń. Switch cyfrowy o przepustowości 1000 Mbps wyśmienicie sprawdza się natomiast w przypadku dużych sieci monitoringu złożonych z wielu nowoczesnych kamer megapikselowych. Taki przełącznik umożliwia równoczesną transmisję danych z kamer do rejestratorów cyfrowych oraz urządzeń odpowiedzialnych za realizację podglądu w czasie rzeczywistym.

Różne modele switchów w zasięgu ręki

W sklepie Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń czekają na Państwa wysokiej jakości modele switchów cyfrowych. Wśród nich można wymienić:

  • switch TP Link – przeznaczony do użytku domowego i biurowego; jest bardzo prosty w obsłudze; wysokiej jakości metalowa obudowa zapewnia trwałość produktu;

  • switch NETGEAR – prosty w instalacji model wyróżnia się łatwością obsługi oraz energooszczędnością; automatycznie dopasowuje pobór prądu do indywidualnych potrzeb;

  • switch cyfrowy IPOX – nowoczesny przełącznik z możliwością podłączenia czterech modułów SFP+; dzięki funkcji plug in play można go bezproblemowo zainstalować w dowolnym miejscu;

  • switch cyfrowy DCN – idealny do pracy w sieciach telekomunikacyjnych i instalacjach strukturalnych enterprise; może wydajnie współpracować z wieloma urządzeniami równocześnie.

Liczba portów LAN w switchach jest zróżnicowana. W zależności od modelu może wynosić od 5 do nawet 28 portów. Także liczba portów WAN jest uzależniona od wybranej wersji produktu.

Jest 53 produktów.

Pokazano 1-53 z 53 pozycji

Aktywne filtry