Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 8,00 zł - 110,00 zł

Długość

Długość

Rodzaj włókna

Rodzaj włókna

Włókno

Włókno

Złącze

Złącze

Czoło złącza

Czoło złącza

Budowa

Budowa

Patchcord zbrojony

Patchcord zbrojony

Podkategorie

 • Jednomodowe

  Patchcordy jednomodowe to praktyczne i łatwe w instalacji elementy systemów światłowodowych, które często znajdują zastosowanie podczas realizacji struktur sieci przesyłu sygnału w połączeniach urządzeń aktywnych, takich jak na przykład switche lub przełącznice sieciowe. Patch cordy to specjalne odcinki przewodów z fabrycznie przygotowanymi końcówkami. Gotowe do pracy patchcordy światłowodowe prezentowane w tej kategorii dedykowane są do struktur światłowodowych, które oparte zostały na przewodach jednomodowych.

  Różnorodne złącza patchcordów jednomodowych

  W ofercie naszego sklepu można znaleźć między innymi patchordy jednomodowe wyposażone w typy złącza 1x LC/UPC - 1x LC/UPC, 1x SC/UPC - 1x SC/APC oraz 1x SC/UPC - 1x SC/UPC. Zgodne z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA. Dostępne w różnych długościach od 1 do nawet 3 metrów. Dzięki zastosowanym w nich połączeniem zatrzaskowym push-pull pozwalają one na łatwy i prosty montaż w sieciach światłowodowych, zapewniając przy tym płynny przepływ sygnału optycznego.

  Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G.652D duplex 2mPatchcord SC/UPC-SC/APC SM 9/125 G657A simplex

  Solidnie wykonane patch cordy

  W zależności od wybranego modelu patch corda jednomodowego, charakteryzują się one różnorodnym promieniem gięcia, zapewnionym przez zastosowane w ich wnętrzu włókna optyczne. Dodatkową zaletą oferowanych w naszym sklepie patchcordów światłowodowych jest ich funkcja chroniąca przed przypadkowym wyciągnięciem przewodu z wtyczki. Niska tłumienność sygnału, zapewnia natomiast pewność i stabilność przesyłu w instalacjach, wszędzie tam, gdzie znajdą one zastosowanie.

 • Wielomodowe

  Patchcordy wielomodowe to przydatne elementy instalacji światłowodowej, które pozwalają błyskawicznie połączyć za pomocą sygnału optycznego wszelkiego rodzaju urządzenia aktywne, jakie zastosowane zostały w całym systemie komunikacji. Patch cordy światłowodowe fabrycznie wyposażone są w danego rodzaju zakończenia kompatybilnego z określonymi typami połączeń. Przewody charakteryzują się niskim tłumieniem, dlatego też zaleca się ich stosowanie na niedużych odległościach. Najczęściej wykorzystywane są one w systemach telewizji przemysłowej lub instalacjach teleinformatycznych.

  Różnorodne patch cordy

  W ofercie naszego sklepu znaleźć można różnorodne patchcordy wielomodowe, które różnią się między sobą między innymi zastosowanym rodzajem złącza. Oferujemy bowiem patchcordy wielomodowe o złączach:- 2xSC - 2xSC, 2xLC - 2xSC, 2xSC - 2x FC, 2x FC - 2x FC. Przewody światłowodowe wyposażone w dwa włókna wielomodowe oraz różnorodne połączenia montażowe od zatrzaskowych typu pull-push po gwintowo-obrotowe, niwelujące ryzyko przypadkowego rozłączenia ich.

  Wielomodowy patchcord optyczny LC-LCWielomodowy patchcord optyczny ST-ST

  Długości dopasowane do potrzeb klientów

  Prezentowane patch cordy wielomodowe dostępne są w naszym sklepie w różnych wariantach długości od jednego do nawet kilku metrów. Dzięki temu zapewniają one możliwość bezproblemowego podłączenia poszczególnych urządzeń ze sobą. Dodatkowo patchcordy multimodowe z naszej oferty z powodzeniem mogą być stosowane w instalacjach wykorzystujących system montażu w serwerowych szafach RACK, zapewniając stabilny i bezproblemowy montaż.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry