Filtruj według

Cena

Cena

  • 228,00 zł - 365,00 zł

Kolor

Kolor

Wysokość

Wysokość

Szafa rack 10 cali to skuteczny sposób na organizację i zabezpieczenie urządzeń informatycznych. Zapraszamy do skorzystania z oferty, w której znajdziesz estetyczne i proste w montażu rozwiązania. Każda nasza szafa jest wysokiej jakości - na stronach produktów możesz zapoznać się z certyfikatami potwierdzającymi ich wartość.

Zastosowanie i zalety szafy rack 10

Szafa rack to inaczej szafa IT - charakterystyczny mebel, w którym przechowywane są serwery, dyski oraz inne urządzenia związane z obsługą serwerów. To idealny zakup do firmy informatycznej, sklepu internetowego lub studia nagraniowego - tam, gdzie użytkowane są duże bazy danych. Wisząca szafa 10 cali sprawdzi się dla sieci komputerowych, systemów alarmowych, CCTV i RTV, systemów nagłośnienia PA, automatyki i antywłamaniowych SSWiN.

Szafy rack nie tylko organizują przestrzeń, ale także chronią zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, kurzem i wilgocią. Są wytrzymałe: wykonane z nierdzewnej blachy malowanej proszkowo oraz hartowanego szkła. Są też niezwykle funkcjonalne: pozwalają m.in. na korzystanie z regulowanych szyn montażowych, zdejmowanie ścianek bez użycia narzędzi, łatwe wprowadzanie przewodów oraz instalację dodatkowych wentylatorów.

Jeśli zdecydujesz się na zakup szafy 10-calowej w sklepie Napad.pl, otrzymasz ją w złożonej formie, gotowej do zamontowania na ścianie. Ze względu na dostępność wielu produktów kompatybilnych z tymi szafami możesz łatwo dostosować je potrzeb, niezależnie od miejsca instalacji i planowanego zastosowania.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry