Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 5 046,00 zł

Złącze HDMI

Złącze HDMI

Złącze BNC (CVBS)

Złącze BNC (CVBS)

Wbudowane głośniki

Wbudowane głośniki

WIFI

WIFI

LAN

LAN

Android

Android

Wykonywanie różnorodnych systemów oraz instalacji teleinformatycznych i teletechnicznych, a także ich napraw, wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również praktycznych narzędzi montażowych, takich jak na przykład testery i urządzenia pomiarowych, ułatwiających pracę. Dlatego też w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tego rodzaju akcesoriów.

Kontrola ciągłości instalacji z testerami i miernikami napięcia

W kategorii tej można znaleźć między innymi uniwersalne mierniki napięcia przewodów i urządzeń, a także poziomice oraz miary, które pozwalają na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac w pełni profesjonalny sposób. Oferta obejmuje również specjalistyczne testery kabli, pozwalające na sprawdzenie ciągłości obwodów i zdiagnozowanie usterek kabli komputerowych typu skrętka UTP i FTP oraz kabli koncentrycznych wykorzystywanych w systemach telewizji przemysłowej. Umożliwiające także w niektórych z modeli na testowanie zasilania PoE oraz wykonanie badania przesłuchu przewodów.

Miernik z szukaczem par przewodów MS8236Tester okablowania LCD z szukaczem NF-300Tester wideo DH-PFM906 - Dahua

Profesjonalne testery wideo

W naszym asortymencie znajdują się także profesjonalne testery wideo, nazywane inaczej kompaktowymi monitorami serwisowymi. Umożliwiają obsługę kamer w różnych rozdzielczościach i technologiach oraz testowanie sygnałów wideo, audio i przesyłu danych po RS485. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego montera, pracownika serwisowego i elektroinstalatora, pozwalając na sprawniejsze i mniej problemowe wykonywanie wszelkich zawodowych działań.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry