Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 1,00 zł - 5 046,00 zł

Długość

Długość

Kolor

Kolor

Rodzaj

Rodzaj

Średnica

Średnica

Szerokość

Szerokość

Wymiary

Wymiary

Rozmiar

Rozmiar

Szkła

Szkła

Zastosowanie wiertła

Zastosowanie wiertła

Rozmiar grotu

Rozmiar grotu

Rodzaj grotu

Rodzaj grotu

Zastosowanie tarczy

Zastosowanie tarczy

Rodzaj

Rodzaj

Zastosowanie

Zastosowanie

Złącze HDMI

Złącze HDMI

Złącze BNC (CVBS)

Złącze BNC (CVBS)

Wbudowane głośniki

Wbudowane głośniki

WIFI

WIFI

LAN

LAN

Android

Android

Podkategorie

 • Szczypce, obcinaki i noże

  Wykonywanie instalacji teletechnicznej wymaga niejednokrotnie wykorzystania specjalistycznych narzędzi montażowych, które pozwolą na szybszy i sprawniejszy przebieg szeregu dodatkowych prac, jakie mogą okazać się niezbędne w całym procesie tworzenia połączeń między elementami systemu. Wśród wielu z pomocnych narzędzi montażowych wyróżnić można między innymi specjalistyczne obcinaki i noże. Jest to grupa akcesoriów, które znacząco ułatwiają na przykład przecinanie przewodów, odkrywanie ich żył, a także tworzenie połączeń.

  Uniwersalne szczypce dla wygody wykonywanych prac

  W ofercie naszego sklepu oferujemy szereg różnorodnych narzędzi monterskich, takich jak ostrza, noże oraz szczypce boczne i uniwersalne. Szczypce wykonywane z wysokiej jakości stali narzędziowej, wyposażone w antypoślizgową, ergonomiczną rękojeść dla pewnego chwytu i wygody ich użytkowania. Narzędzia do montażu o różnej długości, produkowane są między innymi przez firmę K2. Pozwalające na przytrzymanie przewodów, przecięcie ich, a także pozbawienie warstwy ochronnej i oplotu w trakcie zarabiania kabli w gniazdach i łączeniach.

  Nóż składany z ostrzem trapezowym K2Szczypce boczne PRO - K2

  Kompaktowe noże

  Kategoria obejmuje także profesjonalne noże składane, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom mieszczą się w kieszeniach spodni roboczych. Posiadają różne szerokości ostrza o trapezowym kształcie z możliwością jego blokady, a także odłamania stępionej części. Dla naszych klientów oferujemy również opcję zakupu wymiennych ostrzy.

 • Zaciskarki

  Różnorodne zaciskarki montażowe to grupa narzędzi ręcznych, które doskonale sprawdzają się przy szybkim i sprawnym mocowaniu wszelkiego rodzaju końcówek i złączy na przewodach. Uniwersalność i łatwa obsługa sprawiają, że te praktyczne narzędzia montażowe są nieocenionym akcesorium wykorzystywanym m.in. w codziennej pracy elektryków i elektromonterów, a także serwisantów urządzeń teletechnicznych.

  Różnorodne zaciskarki, dopasowane do potrzeb każdego

  W ofercie naszego sklepu prezentujemy różnorodne zaciskarki do złączy i szybkozłączek, które pozwalają wyposażyć swój warsztat w to, co jest niezbędne w trakcie wykonywania codziennych prac serwisowych. W kategorii tej można bowiem znaleźć zarówno zaciskarki uniwersalne, dedykowane do złącz kompresyjnych, jak i zaciskarki do złącz modularnych czy złącz RJ45, RJ11 i RJ12. Wykonane są one w solidny sposób, zapewniając długotrwałe użytkowanie.

  Zaciskacz -uniwersalny do złącz kompresyjnychZaciskarka złączy modularnych HT-N5684RZaciskacz do złącz F - Conotech

  Dodatkowe elementy uzupełniające funkcjonalne cechy zaciskarek

  Oprócz swoich podstawowych funkcji, jakie oferują prezentowane zaciskarki do kabli, posiadają one także szereg dodatkowych elementów zwiększających możliwości ich zastosowania, takich jak na przykład nożyk do zdjęcia izolacji przewodu. Dodatkowo, każda z zaciskarek przewodów i złącz została wyposażona w wygodną i ergonomiczną rękojeść, która doskonale leży w dłoniach i czyni pracę maksymalnie komfortową.

 • Skrzynki i organizery
 • Ściągacze izolacji
 • Izolacje, osłony,...

  Taśmy instalacyjne często okazują się niezbędne w instalacjach alarmowych oraz telewizji przemysłowej i monitoringu. Taśmy pozwalają w praktyczny sposób zabezpieczyć łączenia przewodów. Jako grupa produktów występują zazwyczaj w kilku wariantach:

  • izolacyjnej
  • dwustronnej
  • wodoodpornej
  • samowulkanizującej
 • Testery i narzędzia...

  Wykonywanie różnorodnych systemów oraz instalacji teleinformatycznych i teletechnicznych, a także ich napraw, wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również praktycznych narzędzi montażowych, takich jak na przykład testery i urządzenia pomiarowych, ułatwiających pracę. Dlatego też w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tego rodzaju akcesoriów.

  Kontrola ciągłości instalacji z testerami i miernikami napięcia

  W kategorii tej można znaleźć między innymi uniwersalne mierniki napięcia przewodów i urządzeń, a także poziomice oraz miary, które pozwalają na wykonywanie wszelkiego rodzaju prac w pełni profesjonalny sposób. Oferta obejmuje również specjalistyczne testery kabli, pozwalające na sprawdzenie ciągłości obwodów i zdiagnozowanie usterek kabli komputerowych typu skrętka UTP i FTP oraz kabli koncentrycznych wykorzystywanych w systemach telewizji przemysłowej. Umożliwiające także w niektórych z modeli na testowanie zasilania PoE oraz wykonanie badania przesłuchu przewodów.

  Miernik z szukaczem par przewodów MS8236Tester okablowania LCD z szukaczem NF-300Tester wideo DH-PFM906 - Dahua

  Profesjonalne testery wideo

  W naszym asortymencie znajdują się także profesjonalne testery wideo, nazywane inaczej kompaktowymi monitorami serwisowymi. Umożliwiają obsługę kamer w różnych rozdzielczościach i technologiach oraz testowanie sygnałów wideo, audio i przesyłu danych po RS485. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego montera, pracownika serwisowego i elektroinstalatora, pozwalając na sprawniejsze i mniej problemowe wykonywanie wszelkich zawodowych działań.

 • Wiertła i bity
 • Artykuły BHP

  Klasy FFP masek ochronnych

  Maski skategoryzowano według stopnia skutecznej ochrony przeciw określonemu rodzajowi substancji.

  FFP1 - Najniższy poziom ochrony. Półmaski przeznaczone do stosowania, gdy stężenie substancji szkodliwej występującej w postaci aerozolu nie przekracza czterokrotnej wartości najwyższego dopuszczalnego stężenia.

  FFP2 - Średni poziom ochrony. Półmaski przeznaczone do stosowania, gdy stężenie substancji szkodliwej występującej w postaci aerozolu nie przekracza dziesięciokrotnej wartości najwyższego dopuszczalnego stężenia.

  FFP3 - Wysoki poziom ochrony. Półmaski przeznaczone do stosowania, gdy stężenie substancji szkodliwej występującej w postaci aerozolu nie przekracza trzydziestokrotnej wartości najwyższego dopuszczalnego stężenia.

 • Inne

  Wykonywanie sieci teleinformatycznych i teletechnicznych, a także różnorodnych systemów oraz połączeń instalacyjnych między budynkami, wymaga często zastosowania w trakcie prac wszelkiego rodzaju elementów pomocniczych i narzędzi wspomagających, które można znaleźć w szerokiej ofercie naszego sklepu.

  Profesjonalne narzędzia i urządzenia

  Dla naszych klientów w tej kategorii prezentujemy między innymi różnorodne zszywki oraz zszywacze ręczne z regulacją rozstawu, blokadą i ergonomicznym uchwytem, pozwalające na mocowanie przewodów do podłoża w stabilny sposób. Klejarki do kleju oraz wkłady kleju na gorąco, pozwalające na umieszczanie elementów instalacji oraz systemu w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania innego rodzaju mocowania. Jak i specjalistyczne lutownice, pozwalające na naprawy serwisowe układów scalonych i tym podobnych elementów, wymagających precyzji.

  Zszywacz ręczny 4w1 PRO K2Klejarka do kleju na gorąco K2Komplet wkrętaków 6-częściowy K2

  Specjalistyczne klucze

  Dodatkowo nasza oferta to także wiele rodzajów kluczy i śrubokrętów, w tym także klucz montażowy do wtyków F, pozwalający na szybkie i bezproblemowe wykonanie prac instalacyjnych. Wszystkie te elementy produkowane są przez znane i cenione marki, w tym K2, która od lat dostarcza na rynek profesjonalne elementy wspomagające pracę serwisantów oraz elektromonterów.

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-25 z 109 pozycji

Aktywne filtry