Różnorodne zaciskarki montażowe to grupa narzędzi ręcznych, które doskonale sprawdzają się przy szybkim i sprawnym mocowaniu wszelkiego rodzaju końcówek i złączy na przewodach. Uniwersalność i łatwa obsługa sprawiają, że te praktyczne narzędzia montażowe są nieocenionym akcesorium wykorzystywanym m.in. w codziennej pracy elektryków i elektromonterów, a także serwisantów urządzeń teletechnicznych.

Różnorodne zaciskarki, dopasowane do potrzeb każdego

W ofercie naszego sklepu prezentujemy różnorodne zaciskarki do złączy i szybkozłączek, które pozwalają wyposażyć swój warsztat w to, co jest niezbędne w trakcie wykonywania codziennych prac serwisowych. W kategorii tej można bowiem znaleźć zarówno zaciskarki uniwersalne, dedykowane do złącz kompresyjnych, jak i zaciskarki do złącz modularnych czy złącz RJ45, RJ11 i RJ12. Wykonane są one w solidny sposób, zapewniając długotrwałe użytkowanie.

Zaciskacz -uniwersalny do złącz kompresyjnychZaciskarka złączy modularnych HT-N5684RZaciskacz do złącz F - Conotech

Dodatkowe elementy uzupełniające funkcjonalne cechy zaciskarek

Oprócz swoich podstawowych funkcji, jakie oferują prezentowane zaciskarki do kabli, posiadają one także szereg dodatkowych elementów zwiększających możliwości ich zastosowania, takich jak na przykład nożyk do zdjęcia izolacji przewodu. Dodatkowo, każda z zaciskarek przewodów i złącz została wyposażona w wygodną i ergonomiczną rękojeść, która doskonale leży w dłoniach i czyni pracę maksymalnie komfortową.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry