Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 44,00 zł - 137,00 zł

Liczba gniazd

Liczba gniazd

Liczba portów

Liczba portów

Typ gniazda

Typ gniazda

Jeżeli czytasz ten tekst, to oznacza, że poszukujesz do zakupu jednego z patch paneli dostępnych w naszym sklepie. Pomogą one uporządkować przestrzeń w obsługiwanej przez ciebie szafie rack 19”. Na szczęście posiadamy różnorodny sprzęt wysokiej jakości, który ułatwi ci życie swoją trwałością i bezproblemowym montażem - więc śmiało zapraszamy cię do eksploracji niniejszej kategorii.

My, zawodowcy - rozumiemy się bez słów

Producenci, którzy z nami współpracują, nie idą na kompromisy w temacie jakości emitowanych części. Pewny montaż bez odkształceń i nienaganna estetyka są dla nich równie ważne, jak staranne wykończenie paneli, które jest jak obietnica bezproblemowej emisji i czystego połączenia zamontowanych gniazd z obsługiwanym przez ciebie osprzętem. Misja naszego sklepu jest dystrybucja wyłącznie sprawdzonych produktów do profesjonalnego zastosowania.

Patch panel BNC, F lub D? Który wybierzesz?

Posiadamy w ofercie wszystkie panele posiadające wymienione rodzaje portów lub odpowiednie otwory - w przypadku portów typu D. Starannie wykonane metalowe patch panele występują u nas w wariancie montażu doczołowego czteropunktowego oraz kilku opcjach ilości gniazd. Wszystkie mają kolor czarny i rozmiary dostosowane do standardowych szaf rackowych 19” - 1U. Pośród propozycji ułatwiających dyscyplinę przewodów i gniazd w środowiskach teleinformatycznych znajduje się także wygodny panel do montażu urządzeń współpracujących do transmisji po skrętce.

Nieistotne, czy zakupisz u nas szesnastoportowy patch panel G16/G24, umożliwiający połączenia kablowe panel z 24 portami typu F, czy G16 BNC niezastąpiony przy instalacji telewizji przemysłowej. Każdy z tych produktów bezawaryjnie posłuży użytkownikom przez długi czas i zapewni obsługującym go fachowcom bezproblemowy dostęp do przewodów i płynny przesył danych teleinformatycznych. Zapraszamy do zakupów za pośrednictwem naszej witryny internetowej oraz kierowania do nas ewentualnych zapytań za pośrednictwem e-formularza lub infolinii!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry