• 2 745,98 zł 2 890,50 zł -5%

    Szafa Rack 19" 42U stojąca rozmiar: 42U wymiar całkowity: 800 x 1000 x 2055mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie perforowane metalowe drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody: od góry od dołu otwory wentylacyjne: w ścianach bocznych w drzwiach...

    2 745,98 zł 2 890,50 zł -5%
    Obniżka!
  • 2 220,15 zł 2 337,00 zł -5%

    Szafa Rack 19" 42U stojąca rozmiar: 42U wymiar całkowity: 600 x 1000 x 2055mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie perforowane metalowe drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody: od góry od dołu otwory wentylacyjne: w ścianach bocznych w drzwiach...

    2 220,15 zł 2 337,00 zł -5%
    Obniżka!
  • 1 635,90 zł 1 722,00 zł -5%

    Szafa Rack 19'' 37U stojąca rozmiar: 37U wymiar całkowity: 600 x 800 x 1833mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie przeszklone drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody: od góry od dołu otwory wentylacyjne: w ścianach bocznych w drzwiach możliwość...

    1 635,90 zł 1 722,00 zł -5%
    Obniżka!
  • 1 577,48 zł 1 660,50 zł -5%

    Szafa Rack 19" 42U stojąca rozmiar: 42U wymiar całkowity: 600 x 600 x 2055mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie przeszklone drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody: od góry od dołu otwory wentylacyjne: w ścianach bocznych w drzwiach możliwość...

    1 577,48 zł 1 660,50 zł -5%
    Obniżka!
  • 2 490,75 zł
    Nowy

    interfejs: 48x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 4x slot SFP (1000Mbps) moc zasilacza PoE: 384W (at<30W na port, af<15.4W na port) przepustowość: 104Gbps konfigurator ACL (uproszczenie konfiguracji bezpieczeństwa) centralne zarządzanie oraz konfiguracja funkcje przełącznika warstwy 3 (L3) zarządzanie QoS zabezpieczenia: ESD...

    2 490,75 zł
  • 3,69 zł
    Nowy

    Pigtail światłowodowy, jednomodowy (SM) SC / APC G657A1 jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm) typ złącza: SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - różne kolory zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m lub 2m

    3,69 zł
  • 1 894,20 zł
    Nowy

    interfejs: 24x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 4x slot SFP (1000Mbps) moc zasilacza PoE: 192W (at<30W na port, af<15.4W na port) przepustowość: 56Gbps konfigurator ACL (uproszczenie konfiguracji bezpieczeństwa) centralne zarządzanie oraz konfiguracja funkcje przełącznika warstwy 3 (L3) zarządzanie QoS zabezpieczenia: ESD...

    1 894,20 zł
  • 1 309,95 zł
    Nowy

    interfejs: 24x port RJ45 PoE 802af (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 2x slot SFP (1000Mbps) moc zasilacza PoE: 192W (af<15.4W na port) przepustowość: 52Gbps konfigurator ACL (uproszczenie konfiguracji bezpieczeństwa) centralne zarządzanie oraz konfiguracja funkcje przełącznika warstwy 2 (L2) zarządzanie QoS zabezpieczenia: ESD sygnalizacja optyczna LED...

    1 309,95 zł
  • 1 338,24 zł
    Nowy

    interfejs: 24x port RJ45 PoE 802af (10/100Mbps, Auto MDI/MDX) 2x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 2x slot SFP (1000Mbps) - Combo moc zasilacza PoE: 192W (af<15.4W na port) przepustowość: 8.8Gbps zarządzanie QoS funkcje przełącznika warstwy 2 (L2) mocowanie RACK w komplecie zabezpieczenia: ESD sygnalizacja optyczna LED pracy zasilanie: AC...

    1 338,24 zł
  • 10,70 zł
    Nowy

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) SC / UPC G652D jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull) powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi...

    10,70 zł
  • 9,59 zł
    Nowy

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) SC - SC/APC G657A1 jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm) typ złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - różne kolory zgodny z...

    9,59 zł
  • 12,30 zł
    Nowy

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) SC/APC G657A2 jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A2 (promień gięcia - min. 7.5mm) typ złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi...

    12,30 zł
  • 552,27 zł

    Szafa Rack 19'' 12 U wisząca rozmiar: 12U wymiary: 600 x 600 x 635mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 60kg drzwi przednie przeszklone drzwi boczne zatrzaskowe (możliwość demontażu) zdejmowana pokrywa w tylnej ścianie otwory na przewody w tylnej części: od góry od dołu otwory wentylacyjne: w ścianach bocznych w drzwiach możliwość zamontowania dwóch...

    552,27 zł
  • 970,47 zł

    Szafa Rack 19'' 18U stojąca rozmiar: 18U wymiar całkowity: 600 x 600 x 988mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie przeszklone drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody:od góry od dołu otwory wentylacyjne:w ścianach bocznych w drzwiach możliwość...

    970,47 zł
  • 404,67 zł

    Szafa Rack 19'' 9 U wisząca rozmiar: 9U wymiary: 600 x 450 x 500mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 60kg drzwi przednie przeszklone drzwi boczne zatrzaskowe (możliwość demontażu) zdejmowana pokrywa w tylnej ścianie otwory na przewody w tylnej części: od góry od dołu otwory wentylacyjne: w ścianach bocznych w drzwiach możliwość zamontowania dwóch...

    404,67 zł
  • 1 081,17 zł

    Szafa Rack 19'' 22U stojąca rozmiar: 22U wymiar całkowity: 600 x 600 x 1166mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie przeszklone drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody:od góry od dołu otwory wentylacyjne:w ścianach bocznych w drzwiach możliwość...

    1 081,17 zł
  • 258,30 zł

    Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe protector AXON PRO 4-PoE+ zabezpiecza urządzenia pracujące w sieci Ethernet ilość kanałów: 4 typ złącza: gniazda RJ45, ekranowane napięcie znamionowe: 120V napięcie maksymalne: 150V prąd znamionowy: 600mA poziom protekcji linia-uziemienie: <=600V-1.2/50μs, C2 znamionowy prąd wyładowczy linia-uziemienie: 2kA-8/20μs, C2

    258,30 zł
  • 1 045,50 zł

    Szafa Rack 19" 18U stojąca rozmiar: 18U wymiar całkowity: 600 x 600 x 988mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie perforowane metalowe drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody:od góry od dołu otwory wentylacyjne:w ścianach bocznych w drzwiach możliwość...

    1 045,50 zł
  • 1 291,50 zł

    Szafa Rack 19'' 22U stojąca rozmiar: 22U wymiar całkowity: 600 x 800 x 1166mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie przeszklone drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody:od góry od dołu otwory wentylacyjne:w ścianach bocznych w drzwiach możliwość...

    1 291,50 zł
  • 2 745,98 zł 2 890,50 zł -5%

    Szafa Rack 19" 42U stojąca rozmiar: 42U wymiar całkowity: 800 x 1000 x 2055mm (szer./gł./wys.) nośność statyczna: do 800kg drzwi przednie perforowane metalowe drzwi boczne zatrzaskowe z zamknięciem na klucz (możliwość demontażu) drzwi tylne zamykane na klucz otwory na przewody: od góry od dołu otwory wentylacyjne: w ścianach bocznych w drzwiach...

    2 745,98 zł 2 890,50 zł -5%
    Obniżka!

Śledź nas na Facebooku

  • Szybka dostawa kurierem UPS!

    Nasze produkty możesz zamówić bezpośrednio pod wskazany adres. Korzystamy z usług wyspecjalizowanej firmy kurierskiej UPS. Jest to najpewniejsza i najszybsza forma dostawy na odległość.

  • Nie wiesz co wybrać - Zadaj pytanie!

    Potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz zapytać o nasze produkty? Do twojej dyspozycji dostępny jest nasz doświadczony doradca klienta, który służy swoim doświadczeniem i posiadaną wiedzą.

  • Szafy Rack 19" w znakomitej cenie!

    Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem najlepszych na rynku producentów z branży szaf rackowych i urządzeń do nich dedykowanych. Dzięki temu możemy zaoferować korzystne ceny, profesjonalny serwis oraz wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

Szafy, Wyposażenie, Akcesoria

Sklep internetowy szafyrack.pl oferuje bogaty asortyment produktów związanych ze sprzętem teleinformatycznym. W ofercie sklepu znajdują się różnej wielkości i różnego typu 19" szafy rack, akcesoria rackowe przydatne w codziennym użytkowaniu oraz inne urządzenia wyposażenia dodatkowego. Swoje produkty kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, firm, jak i partnerów biznesowych. 

Oferowane przez nas produkty wyróżniają się na tle konkurencji trwałością i precyzją wykonania, atrakcyjnym wzornictwem oraz ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Z własnego doświadczenia wiemy, że nasz asortyment znajduje szerokie zastosowanie w serwerowniach sieci komputerowych, przy budowie systemów alarmowych, systemów CCTV i RTV. Może być również wykorzystywany w systemach nagłośnienia oraz w systemach automatyki.

Zakup szafy rackowej zapewni niezakłóconą pracę podłączonych urządzeń, zabezpieczy efektywność funkcjonowania całego systemu i pozytywnie wpłynie na jego bezpieczeństwo. W bogatej ofercie posiadamy produkty w atrakcyjnych cenach dostosowane do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.