Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 357,00 zł

Kolor

Kolor

Głębokość szafy

Głębokość szafy

Szyny rackowe umożliwiają doposażenie wykorzystywanych urządzeń i dostępnych szaf serwerowych zgodnie z założeniami określonego projektu. Istotne jest, aby dokonać wyboru odpowiednich szyn lub prowadnic, które e rezultacie będą kompatybilne z zainstalowanym sprzętem, w estetyczny sposób dbając przy tym o pełną funkcjonalność wyposażenia firmy.

Szyny do szafy Rack - duży wybór, świetna jakość

Szafa typu rack (szafa IT) to specjalny mebel służący do przechowywania serwerów, dysków i innych urządzeń niezbędnych do funkcjonowania serwerowni. Ma zastosowanie w firmach informatycznych, sklepach internetowych i studiach, czyli w takich miejscach, w których bazy danych wymagają zajęcia dużej przestrzeni na serwerach. Mniejsze szafy rack mają zastosowanie także w mniejszych przedsiębiorstwach lub nawet w domach, pomagając w utrzymaniu porządku i chroniąc sprzęt przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Szyny montażowe rack przydają się do wspierania ciężkich urządzeń. Podczas zakupu należy zwrócić uwagę na nośność danego produktu - oferujemy akcesoria, które mogą udźwignąć nawet do 100 kg. Ważny parametr to również głębokość szafy - odpowiedni wymiar to gwarancja dopasowania akcesorium do mebla.

W naszej ofercie znajdują się szyny rack uniwersalne, przeznaczone do montażu w najczęściej kupowanych szafach serwerowych, czyli 19-calowych. Szyny rack 19” różnią się wspomnianymi wymiarami (dokładnie długością) oraz typem mocowania.

Poza klasycznymi szynami mocowanymi dwupunktowo do szyny rackowej możesz wybrać szyny czteropunktowe. Są to szyny typu GTV - z pełnym wysuwem. Są przeznaczone do montażu obudowy w szafie rack. Takie prowadnice mają montowanie doczołowe do profilu (czteropunktowe) oraz wsparcie do tylnych profili. Podczas wyboru prowadnic sprawdź, do jakich obudów są przeznaczone.

Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się do obsługi sklepu Napad.pl

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię wyłącznie szyna rack, cała szafa serwerowa czy może zaawansowany system zabezpieczeń - pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a udzielimy wyczerpującej odpowiedzi na Twoje pytania. Oferujemy wsparcie techniczne i dostęp do sprawdzonych produktów o wysokiej jakości.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry