Filtruj według

Cena

Cena

  • 66,00 zł - 338,00 zł

Kolor

Kolor

Liczba portów

Liczba portów

Wysokość

Wysokość

Kategoria

Kategoria

Standard

Standard

Patch panele RJ45 — sposób na organizację w szafie Rack

Krosownice RJ45 uporządkują przestrzeń, a także ułatwią Ci dostęp do zasilania różnych urządzeń. Podłączysz do nich zakończenia kabli typu skrętka. Sprawdzą w każdej sieci telekomunikacyjnej: w urzędach, szkołach, centrach monitoringowych. Patch panele to też świetny wybór do biur — przypnij do nich urządzenia z jednego pomieszczenia, piętra, a nawet z kilku kondygnacji (działają przy okablowaniu poziomym i pionowym!). Sprawdzą się również w domowej sieci komputerowej.

Do montażu kabli w panelu krosowym RJ45 potrzebujesz noża Krone — znajdziesz go w naszej ofercie. To akcesorium umożliwi ci umieszczenie pojedynczej żyły skrętki w złączu.

W zależności od tego ile urządzeń zamierzasz podłączyć, wybierz patch panel o odpowiedniej liczbie portów: 12, 24, 25, 48. Oprócz tego krosownice różnicują się na kategorię kabli, z którymi są kompatybilne: UTP5e, UTP6, UTP6a, UTP3, FTP6, FTP6a. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiemu wyborowi w naszej ofercie znajdziesz patch panel odpowiedni do swojej przestrzeni!

Patch panele i szafy Rack — nierozłączny duet

Patch panele są przystosowane do umieszczania w szafkach Rack. Zwróć uwagę na to, aby rozmiar tej skrzynki i krosownicy RJ45 był taki sam — 10 lub 19-calowy. Szafa Rack jest zamykana na kluczyk, zabezpieczy więc umieszczone w niej kable przed zniszczeniem i dostępem osób trzecich — chronione będą serwery i dane. Dobrym pomysłem jest zamontowanie w niej wentylatora, dzięki czemu uchronisz urządzenia przed przegrzaniem i wydłużysz ich czas pracy.

Oferowane przez nas szafy dzielą się na stojące i wiszące. To sprawia, że łatwo zamontujesz je nawet w mniejszym pomieszczeniu! Umieścisz w nich nie tylko patch panele RJ45 12 port, ale również kamery i systemy alarmowe. Dzięki temu będziesz miał pewność, że są chronione przed zniszczeniem.

Co jeszcze warto dokupić do RJ45 patch panelu?

Panele krosownicze 24 portowe to urządzenia pasywne, czyli nieprzesyłające danych, a jedynie to umożliwiające. Aby przekazywanie sygnału było możliwe, w szafie Rack umieść również przełącznik sieciowy (switch). Oba urządzenia połączysz za pomocą patchcordów (kabli krosowych). Wszystkie niezbędne elementy znajdziesz w naszym asortymencie.

Przejrzyj naszą ofertę i wybierz patch panel RJ45 cat 6, który najlepiej spełnia twoje wymagania! Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie były jak najwygodniejsze, dlatego za produkty możesz zapłacić zarówno przelewem jak i przy odbiorze, a na zwrot towaru masz 14 dni.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry