Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 152,00 zł

Długość

Długość

Kolor

Kolor

Wymiary

Wymiary

Wykonywanie sieci teleinformatycznych i teletechnicznych, a także różnorodnych systemów oraz połączeń instalacyjnych między budynkami, wymaga często zastosowania w trakcie prac wszelkiego rodzaju elementów pomocniczych i narzędzi wspomagających, które można znaleźć w szerokiej ofercie naszego sklepu.

Profesjonalne narzędzia i urządzenia

Dla naszych klientów w tej kategorii prezentujemy między innymi różnorodne zszywki oraz zszywacze ręczne z regulacją rozstawu, blokadą i ergonomicznym uchwytem, pozwalające na mocowanie przewodów do podłoża w stabilny sposób. Klejarki do kleju oraz wkłady kleju na gorąco, pozwalające na umieszczanie elementów instalacji oraz systemu w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania innego rodzaju mocowania. Jak i specjalistyczne lutownice, pozwalające na naprawy serwisowe układów scalonych i tym podobnych elementów, wymagających precyzji.

Zszywacz ręczny 4w1 PRO K2Klejarka do kleju na gorąco K2Komplet wkrętaków 6-częściowy K2

Specjalistyczne klucze

Dodatkowo nasza oferta to także wiele rodzajów kluczy i śrubokrętów, w tym także klucz montażowy do wtyków F, pozwalający na szybkie i bezproblemowe wykonanie prac instalacyjnych. Wszystkie te elementy produkowane są przez znane i cenione marki, w tym K2, która od lat dostarcza na rynek profesjonalne elementy wspomagające pracę serwisantów oraz elektromonterów.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry