Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 13,00 zł

Długość

Długość

Złącze

Złącze

Włókno

Włókno

Czoło złącza

Czoło złącza

Kategoria włókna

Kategoria włókna

Podkategorie

  • Jednomodowe

    Pigitaile jednomodowe to fabrycznie przygotowane odcinki jednomodowego przewodu światłowodowego - w różnych wersjach długości - które zostały z jednej strony zakończone wybranym rodzajem złącza, natomiast z drugiej strony posiadają wyprowadzone włókna światłowodowe bez żadnego zakończenia złączem. Rozwiązanie to pozwala na adaptację pigtaila do istniejących potrzeb w miejscu instalacji. To właśnie dzięki tym przewodom możliwe jest swobodne wykonanie spawu światłowodu do pigtaili bez konieczności zarabiania specjalistycznych złączy.

    Pigataile z ceramiczną ferrulą

    Oferowane w naszym sklepie pigtaile typu single mode cechują się wysokiej jakości ceramiczną ferrulą oraz zgodnością z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA. To sprawia, że są one jednymi z wyróżniających się pigtaili obecnych na rynku przewodów do transmisji światłowodowej. Zastosowane w nich różnorodne typy złącz jak na przykład SC/UPC, SC/APC, ST/UPC czy LC/UPC, pozwalają na szybkie i sprawne dobranie pigitaili do posiadanej instalacji oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.

    Pigtail optyczny SC/UPCJednomodowy pigtail optyczny ST/UPC

    Bezhalogenowy oplot

    Oplot jednomodowych pigtaili optycznych został wykonany z powłoki bezhalogenowej LSH, zapewniającej tłumienie płomienia w razie wystąpienia pożaru, a także gwarantującej niewytwarzanie trujących gazów. Pigtaile jednomodowe z naszej oferty posiadają jedno włókno jednomodowe zapewniające kompatybilność z przewodami światłowodowymi i oferowane są w różnorodnych wariantach kolorystycznych oraz długościach: od jednego do nawet kilku metrów.

  • Wielomodowe

    Specjalistyczne odcinki wielomodowego kabla światłowodowego zakończone po jednej stronie złączem, pozwalające na połączenia instalacji za pomocą specjalistycznego spawu światłowodowego nazywane są pigtailami wielomodowymi. Zastosowane w nich włókna wielomodowe zapewniają pełną kompatybilność z istniejącymi sieciami światłowodowymi, dając jednocześnie szeroki zakres zastosowań. Mogą być wykorzystywane w budowie sieci transmisji światłowodowych, na zakończeniach kabli abonenckich, przełącznicach oraz w puszkach klienckich.

    Dbałość o detale i wysoka jakość wykonania

    Wielomodowe pigtaile z oferty naszego sklepu cechują się niską tłumiennością, a także powłoką LSZH, zapewniającą niewydzielanie szkodliwych gazów w trakcie ewentualnych pożarów. Wszystkie pigtaile zostały wykonane zgodnie z obowiązującym normami IEC, EIA/TIA, przez co z powodzeniem mogą być stosowane w sieciach FTTx. Ponadto pigtaile optyczne te zostały wyprodukowano z najwyższą dbałością o detale z wykorzystaniem ceramicznej ferruli.

    Pigtail optyczny SC/UPCWielomodowy pigtail optyczny ST/PC

    Różnorodne złącza pigataili

    W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy pigtaile typu multimode zakończone złączami typu: LC/PC, SC/PC, SC/UPC, ST/PC oraz LC/UPC. Przewody wyposażone są w różnorodne włókna wielomodowe, na przykład MM OM3, 50/125 μm. W wielu wariantach kolorystycznych oraz długościach.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry