Filtruj według

Cena

Cena

  • 667,00 zł - 10 526,00 zł

Akumulatory

Akumulatory

Gniazda

Gniazda

Wysokość

Wysokość

Głębokość

Głębokość

Typ zasilacza

Typ zasilacza

Moc pozorna

Moc pozorna

Moc skuteczna

Moc skuteczna

Kształt napięcia wyjściowego

Kształt napięcia wyjściowego

Typ obudowy

Typ obudowy

Wyłącznik EPO

Wyłącznik EPO

Obsługa karty SNMP

Obsługa karty SNMP

Wydajna ładowarka 5A i więcej

Wydajna ładowarka 5A i więcej

Zarządzanie przez komputer

Zarządzanie przez komputer

Moc1h

Moc1h

Rack UPS

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom nie musisz już martwić się o nieprzerwane dostarczanie wysokiej jakości zasilania do Twoich sprzętów elektrycznych lub elektronicznych. Nasze zasilacze UPS RACK to zasilacze typu line-interactive oraz online - co sprawia, że pracują nawet w sposób ciągły, tym samym zapewniając napięcie o optymalnych parametrach. Zasilanie awaryjne uchroni Cię przed poważnymi stratami i nieprzyjemnościami.

Zasilacz UPS RACK - awaryjne zasilanie sprzętu

Zasilacz RACK to wsparcie trwające od kilku minut do kilkudziesięciu godzin - może uchronić Cię przed utratą danych lub przerwaniem pracy ważnego sprzętu, np. medycznego. Najczęściej wykorzystywany jest do zasilania szafy rack - służącej do przechowywania serwerów i dysków w firmach informatycznych i dużych sklepach internetowych.

Gdy RACK UPS pracuje w trybie sieciowym, filtruje zasilanie odbierane z energii elektrycznej, optymalizując je przez system regulacji napięcia. W tym czasie zasilacz ładuje wewnętrzne akumulatory. W razie awarii prądu ta energia zostanie wykorzystana do zasilania urządzeń. Zasilacz automatycznie przełączy się na tryb awaryjny - autonomiczny. Takie działanie będzie trwać do zakończenia awarii lub wyczerpania zapasów energii.

Zasilacz UPS do szafy rack sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest nieprzerwana, niezawodna i wysokiej jakości praca urządzeń. Zarządzanie zasilaczem możliwe jest dzięki oprogramowaniu UPSmart, czyniącym z produktu inteligentne urządzenie. Przy jego pomocy możesz precyzyjnie analizować zasilanie i personalizować ustawienia. Aplikacja pozwala m.in. na zdalną obsługą funkcjonalności oraz otrzymywanie powiadomień.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry