Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 2,00 zł - 2 943,00 zł

Długość

Długość

Kolor

Kolor

Ilość

Ilość

Rodzaj

Rodzaj

Kategoria

Kategoria

Zastosowanie

Zastosowanie

Linka nośna

Linka nośna

Długość

Długość

Bezhalogenowy LSOH

Bezhalogenowy LSOH

Podkategorie

 • Przewody UTP

  Przewody UTP – niezbędny element sieci komputerowej

  Przewody UTP umożliwiają wysyłanie danych za pośrednictwem sieci – i to zarówno telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, komputerowych, jak i w przypadku systemów wizyjnych IP. W naszej ofercie znajdują się kable, które umożliwiają stworzenie wydajnie oraz sprawnie funkcjonującej infrastruktury służącej do przesyłania sygnałów. Proponujemy produkty od uznanych producentów, co jest gwarancją ich długiego oraz bezawaryjnego działania.

  Skrętka – czym jest i do czego służy tego rodzaj kabla?

  Skrętka – rodzaj kabla sygnałowego służącego do przesyłania informacji, który zbudowany jest z jednej lub więcej par skręconych ze sobą żył w celu eliminacji wpływu zakłóceń elektromagnetycznych oraz zakłóceń wzajemnych, zwanych przesłuchami. Skręcanie żył powoduje równocześnie zawężenie pasma transmisyjnego.

  W naszym asortymencie można znaleźć kable UTP, które są niezbędne do przesyłania różnego typu danych. W związku z tym proponujemy modele przeznaczone do zastosowania w przypadku sieci teleinformatycznych, Ethernet oraz monitoringu IP. 

  Skrętki to przewody składające się z minimum jednej pary kabli, które zostały ze sobą skręcone. Taka ich budowa wpływa na ich unikalne właściwości. Przewody te są zdecydowanie mniej podatne na oddziaływanie zakłóceń elektromagnetycznych oraz mają zawężone pasmo transmisyjne. Ponadto wykorzystywanie skrętki eliminuje problem zakłóceń wzajemnych.

  Kable UTP mają bardzo szerokie zastosowanie. Służą do transmisji danych zarówno w sieciach cyfrowych, jak i analogowych. Wybór przewodu skrojonego na miarę potrzeb użytkowników i konkretnej infrastruktury komputerowej lub teleinformatycznej to podstawa sprawnego oraz efektywnego funkcjonowania tych systemów

  Czym wyróżniają się oferowane przez nas przewody UTP?

  Wiedząc, jak ważną funkcję pełnią te przewody, zadbaliśmy, aby w naszym asortymencie znalazły się skrętki o różnych parametrach.

  Dlatego też oferujemy kable UTP do zastosowania:

  • wewnętrznego – umożliwiają one stworzenie sieci do transmisji danych w budynkach
  • zewnętrznego – zastosowano w nich specjalne powłoki, które czynią je odpornymi na szereg rozmaitych czynników – na przykład na promieniowanie UV oraz na uszkodzenia mechaniczne.

  Zapewniają to między innymi wytrzymała polietylenowa powłoka oraz izolacja żelowa.

  Ponadto kable te wyróżnia odpowiednia klasa i standardy ochrony przeciwogniowej – przekłada się to zarówno na ich bezawaryjne działanie, jak i bezpieczeństwo podczas użytkowania. Natomiast wysoką jakość proponowanych przez nas przewodów potwierdzają stosowne certyfikaty – na przykład certyfikat Instytutu Łączności.

  Oferujemy skrętki przeznaczone do pracy w rozmaitych częstotliwościach i zapewniające wyśrubowane parametry dotyczące przepływności binarnej. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych klientów! Gwarantujemy wybranie przewodu skrojonego na potrzeb wymagającej infrastruktury informatycznej, teleinformatycznej oraz monitoringu IP.

 • Patchcordy UTP

  Patchcordy UTP - to kable telekomunikacyjne umożliwiające połączanie dwóch urządzeń z gniazdami RJ45 np. patch panela z switchem, komputera z rejestratorem czy kamery IP z routerem. W ofercie naszego sklepu znajdują się patchcordy kat. 5e, 6, 6A. Gotowe kable sieciowe występują również w różnych długościach i kolorach.

 • Przewody FTP

  Skrętka – rodzaj kabla sygnałowego służącego do przesyłania informacji, który zbudowany jest z jednej lub więcej par skręconych ze sobą żył w celu eliminacji wpływu zakłóceń elektromagnetycznych oraz zakłóceń wzajemnych, zwanych przesłuchami. Skręcanie żył powoduje równocześnie zawężenie pasma transmisyjnego.

 • Patchcordy FTP

  Patchcordy FTP - to kable telekomunikacyjne umożliwiające połączanie dwóch urządzeń z gniazdami RJ45 np. patch panela z switchem, komputera z rejestratorem czy kamery IP z routerem. W ofercie naszego sklepu znajdują się patchcordy kat. 5e, 6, 6A. Gotowe kable sieciowe występują również w różnych długościach i kolorach.

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-25 z 55 pozycji

Aktywne filtry