Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 237,00 zł

Wykonywanie instalacji teletechnicznej wymaga niejednokrotnie wykorzystania specjalistycznych narzędzi montażowych, które pozwolą na szybszy i sprawniejszy przebieg szeregu dodatkowych prac, jakie mogą okazać się niezbędne w całym procesie tworzenia połączeń między elementami systemu. Wśród wielu z pomocnych narzędzi montażowych wyróżnić można między innymi specjalistyczne obcinaki i noże. Jest to grupa akcesoriów, które znacząco ułatwiają na przykład przecinanie przewodów, odkrywanie ich żył, a także tworzenie połączeń.

Uniwersalne szczypce dla wygody wykonywanych prac

W ofercie naszego sklepu oferujemy szereg różnorodnych narzędzi monterskich, takich jak ostrza, noże oraz szczypce boczne i uniwersalne. Szczypce wykonywane z wysokiej jakości stali narzędziowej, wyposażone w antypoślizgową, ergonomiczną rękojeść dla pewnego chwytu i wygody ich użytkowania. Narzędzia do montażu o różnej długości, produkowane są między innymi przez firmę K2. Pozwalające na przytrzymanie przewodów, przecięcie ich, a także pozbawienie warstwy ochronnej i oplotu w trakcie zarabiania kabli w gniazdach i łączeniach.

Nóż składany z ostrzem trapezowym K2Szczypce boczne PRO - K2

Kompaktowe noże

Kategoria obejmuje także profesjonalne noże składane, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom mieszczą się w kieszeniach spodni roboczych. Posiadają różne szerokości ostrza o trapezowym kształcie z możliwością jego blokady, a także odłamania stępionej części. Dla naszych klientów oferujemy również opcję zakupu wymiennych ostrzy.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry