Marka RACK-SYSTEMS

Marka RACK-SYSTEMS zapewnia dostęp do aktualnej bazy materiałów marketingowo-informacyjnych przygotowanych z myślą o wsparciu dostępnej oferty produktowej. Ulotki reklamowe, bieżące cenniki szaf serwerowych RACK 10"/19'' wraz z akcesoriami oraz najnowsze katalogi produktów - wszystko, co niezbędne w sprawnej obsłudze marki.
Okładka katalogu - Szafy Rack 10'', 19 '' i akcesoria

Katalog produktów RACK SYSTEMS

Funkcjonalne, wszechstronne i trwałe – szafy rack 10"/19'' oraz akcesoria serwerowe marki RACK SYSTEMS to sprawdzony wybór, gdy chodzi o niezawodność w budowie systemów teleinformatycznych. Dzięki nim stworzysz zarówno bardzo złożone, jak i proste systemy, w których wszystko znajdzie się na swoim miejscu.
rack-systems-logo.png

Cennik produktów RACK SYSTEMS

Cennik detaliczny produktów marki RACK SYSTEMS prezentuje ceny detaliczne dla:
- Szaf Rack wiszących
- Szaf Rack stojących
- Stojaków Rack
- Półek i szuflad
- Akcesoriów
EAST_2020_katalog_produktow.png

Katalog produktów EAST UPS

Firma EAST oferuje nowoczesne zasilacze awaryjne UPS – gwarantujące maksymalną stabilność, długotrwałe zasilanie urządzeń końcowych, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Dostosowane do montażu w szafach serwerowych i teleinformatycznych RACK 19'' dostkonale spełniają zadanie podtrzymania zasilania urządzeń.
east-ups-logo.png

Cennik produktów EAST UPS

Cennik detaliczny produktów marki EAST prezentuje ceny detaliczne dla:
- Zasilaczy UPS offline
- Zasilaczy UPS online
- Zasilaczy UPS RACK
- Akcesoriów

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Informacje produktowe, pomoc w doborze urządzeń, indywidualne warunki handlowe.
tel 12 640-31-11, e-mail sklep@szafyrack.pl

Kontakt
Wsparcie techniczne Wybór szafy teleinformatycznej marki RACK SYSTEMS to nie tylko gwarancja niezawodnego funkcjonowania sprzętu, ale również pełny zakres wsparcia technicznego i opieki serwisowej.
Doradztwo produktowe Pomagamy przy wyborze urządzeń dopasowanych do Państwa potrzeb.
Długa gwarancja Zapewniamy wsparcie techniczne i udzielamy gwarancji na oferowane produkty nawet 36 miesięcy.
Podmiot zarejestrowany NCAGE Firma Alarm-Tech S.C. posiada numer NCAGE 3311H w oficjalnej bazie Natowskich Kodów Podmiotów Narodowych wydany przez polskie Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji.
Certyfikaty i normy zgodności Dostarczane produkty spełniają wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa i jakości, w tym: CE, TUV ISO-9001, UL oraz RoHS.
Rzetelny i odpowiedzialny partner Nasza działalność oparta jest na rzetelności i zaufaniu w relacjach z klientami, którzy już od wielu lat stanowią stałych partnerów handlowych posiadamy certyfikaty RZETELNA Firma i Firma przyjazna naturze.
certyfikat CE
certyfikat TUV
certyfikat UL
certyfikat ROHS
certyfikat Wojskowe Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji