Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 55,00 zł

Długość

Długość

Kategoria włókna

Kategoria włókna

Złącze

Złącze

Czoło złącza

Czoło złącza

Pigitaile jednomodowe to fabrycznie przygotowane odcinki jednomodowego przewodu światłowodowego - w różnych wersjach długości - które zostały z jednej strony zakończone wybranym rodzajem złącza, natomiast z drugiej strony posiadają wyprowadzone włókna światłowodowe bez żadnego zakończenia złączem. Rozwiązanie to pozwala na adaptację pigtaila do istniejących potrzeb w miejscu instalacji. To właśnie dzięki tym przewodom możliwe jest swobodne wykonanie spawu światłowodu do pigtaili bez konieczności zarabiania specjalistycznych złączy.

Pigataile z ceramiczną ferrulą

Oferowane w naszym sklepie pigtaile typu single mode cechują się wysokiej jakości ceramiczną ferrulą oraz zgodnością z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA. To sprawia, że są one jednymi z wyróżniających się pigtaili obecnych na rynku przewodów do transmisji światłowodowej. Zastosowane w nich różnorodne typy złącz jak na przykład SC/UPC, SC/APC, ST/UPC czy LC/UPC, pozwalają na szybkie i sprawne dobranie pigitaili do posiadanej instalacji oraz indywidualnych potrzeb użytkownika.

Pigtail optyczny SC/UPCJednomodowy pigtail optyczny ST/UPC

Bezhalogenowy oplot

Oplot jednomodowych pigtaili optycznych został wykonany z powłoki bezhalogenowej LSH, zapewniającej tłumienie płomienia w razie wystąpienia pożaru, a także gwarantującej niewytwarzanie trujących gazów. Pigtaile jednomodowe z naszej oferty posiadają jedno włókno jednomodowe zapewniające kompatybilność z przewodami światłowodowymi i oferowane są w różnorodnych wariantach kolorystycznych oraz długościach: od jednego do nawet kilku metrów.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry