Filtruj według

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 62,00 zł

Długość

Długość

Włókno

Włókno

Złącze

Złącze

Budowa

Budowa

Patchcordy wielomodowe to przydatne elementy instalacji światłowodowej, które pozwalają błyskawicznie połączyć za pomocą sygnału optycznego wszelkiego rodzaju urządzenia aktywne, jakie zastosowane zostały w całym systemie komunikacji. Patch cordy światłowodowe fabrycznie wyposażone są w danego rodzaju zakończenia kompatybilnego z określonymi typami połączeń. Przewody charakteryzują się niskim tłumieniem, dlatego też zaleca się ich stosowanie na niedużych odległościach. Najczęściej wykorzystywane są one w systemach telewizji przemysłowej lub instalacjach teleinformatycznych.

Różnorodne patch cordy

W ofercie naszego sklepu znaleźć można różnorodne patchcordy wielomodowe, które różnią się między sobą między innymi zastosowanym rodzajem złącza. Oferujemy bowiem patchcordy wielomodowe o złączach:- 2xSC - 2xSC, 2xLC - 2xSC, 2xSC - 2x FC, 2x FC - 2x FC. Przewody światłowodowe wyposażone w dwa włókna wielomodowe oraz różnorodne połączenia montażowe od zatrzaskowych typu pull-push po gwintowo-obrotowe, niwelujące ryzyko przypadkowego rozłączenia ich.

Wielomodowy patchcord optyczny LC-LCWielomodowy patchcord optyczny ST-ST

Długości dopasowane do potrzeb klientów

Prezentowane patch cordy wielomodowe dostępne są w naszym sklepie w różnych wariantach długości od jednego do nawet kilku metrów. Dzięki temu zapewniają one możliwość bezproblemowego podłączenia poszczególnych urządzeń ze sobą. Dodatkowo patchcordy multimodowe z naszej oferty z powodzeniem mogą być stosowane w instalacjach wykorzystujących system montażu w serwerowych szafach RACK, zapewniając stabilny i bezproblemowy montaż.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry