Stojaki RACK 19 – Nowa Możliwość Porządkowania Urządzeń

W ofercie sklepu SZAFYRACK.PL pojawiła się nowa możliwość – stojaki rackowe typu Open Space 19-cali marki RACK-SYSTEMS, które doskonale nadają się do porządkowania instalowanych urządzeń na zapleczach technicznych i serwerowniach. Jest to uproszczone rozwiązanie, które oferuje porównywalne cechy przy mniejszych nakładach – wymogiem jest posiadanie pomieszczenia o odpowiednich warunkach temperaturowych. Czytaj dalej Stojaki RACK 19 – Nowa Możliwość Porządkowania Urządzeń

Najnowsze cenniki szaf serwerowych RACK i akcesorów RACK

Na stronie internetowej sklepu SZAFYRACK.PL opublikowane są najnowsze cenniki oraz katalogi szaf teleinformatycznych RACK 19” oraz akcesoriów, w tym zasilaczy awaryjnych UPS, listew zasilających oraz akcesoriów sieciowych.

szafyrack.pl/c/cenniki-cena-szaf-serwerowych-rack-i-akcesoriow-6

Czytaj dalej Najnowsze cenniki szaf serwerowych RACK i akcesorów RACK

Niezbędne listwy zasilające do szaf teleinformatycznych rack 19

Kompletując zestaw akcesoriów stanowiących wyposażenie szafy RACK 19”  teleinformatycznej bądź serwerowej musimy zacząć od listwy zasilającej, która powinna posiadać odpowiednią ilość gniazd stosownie do przewidywanej ilości urządzeń plus zapas. Ponadto należy dobrze zaplanować umiejscowienie listwy lub listew zasilających w zależności od projektowanego toru okablowania. Na szczęście w ofercie sklepu mamy do wyboru kilka rodzajów tego typu urządzeń.

Czytaj dalej Niezbędne listwy zasilające do szaf teleinformatycznych rack 19

Nowa w ofercie szafa teleinformatyczna pionowego montażu typu rozdzielnica

Zdarza sie czasem, że zachodzi potrzeba umieszczenia w jednym miejscu urządzeń w obudowach RACK 19”, które wymagają pionowego montażu – w standardowej szafie serwerowej wymaga to użycia dodatkowych rozwiązań bądź zajęcia miejsca. Z pomocą przychodzi szafa teleinformatyczna rack 19” marki RACK SYSTEMS typu rozdzielnica dostępna w ofercie sklepu szafyrack.pl oraz na aukcjach Allegro Czytaj dalej Nowa w ofercie szafa teleinformatyczna pionowego montażu typu rozdzielnica

Wiszące szafy rack 19 typu sejf

W ofercie sklepu internetowego szafyrack.pl pojawiła się nowa obudowa wiszącej szafy RACK 19 – typu sejf, obudowane grubą blachą i zamykane na dwuryglowy zamek. Produkt ten odznacza się wyższym poziomem zabezpieczenia zawartości szafy i zamknięcia umieszczonych wewnątrz urządzeń. Jest to sposób na podniesienie zabezpieczenia danych oraz nieprzerwanej pracy serwerów bądź urządzeń teleinformatycznych poprzez odcięcie możliwości fizycznego dostępu osób postronnych. Czytaj dalej Wiszące szafy rack 19 typu sejf

Przełączniki sieciowe, switche do szaf RACK

Switche sieciowe, inaczej przełączniki są elementami sieci komputerowych, których celem jest przekazywanie ramki między segmentami sieci z wyborem portu przełącznika. To obecnie również podstawa sieci LAN i monitoringu IP.

W naszej ofercie znajdują się specjalne switche przeznaczone do montażu w szafach rackowych. Taki switch do szafy RACK wyróżnia się kompaktowymi wymiarami i można błyskawicznie go zainstalować.

Czytaj dalej Przełączniki sieciowe, switche do szaf RACK

Zasilacze awaryjne – UPS do szaf RACK

W przypadku chwilowej utraty zasilania czy też zakłóceń, urządzenia w szafach RACK narażone są na przerwy w pracy. Dlaczego w Szafach RACK 19” stosuje się zasilacze UPS rack 19” – zasilacze awaryjne, które zapobiegają tego rodzaju wypadkom.

Zasilacz do szafy RACK to niezastąpiony dodatek. Automatycznie wykrywa wszelkiego rodzaju zmiany w sieciach zasilających, przez co przechodzi na autonomiczny tryb pracy, bazując na wbudowanym akumulatorze. W efekcie utrata ciągłości pracy nie jest zagrożeniem. Czytaj dalej Zasilacze awaryjne – UPS do szaf RACK

Nowe akcesoria do szaf rack

W ofercie firmy Rack Systems pojawiły się nowe akcesoria rack ułatwiające codzienne korzystanie z teleinformatycznych systemów instalacyjnych. W pełni dostępne są uniwersalne patch panele przystosowane do budowy elastycznych i różnorodnych struktur sieciowych oraz kompaktowe listwy zasilające przeznaczone do bezpiecznego rozdziału energii i kontroli pracy urządzeń współpracujących.

Akcesoria rack

Czytaj dalej Nowe akcesoria do szaf rack

Zasilacz do szafy RACK – który wybrać?

Do zasilania urządzeń znajdujących się w szafach rackowych potrzebne są odpowiednie zasilacze. Jakie jednak wybrać zasilacze do szafy serwerowej RACK 19″, aby mogły one działać niezawodnie?

Obecnie najczęściej wybierane są nowoczesne zasilacze impulsowe. Odpowiednio dopasowany zasilacz impulsowy RACK jest w stanie zgrupować elementy i zapewnić im bezpieczeństwo działania. Tego rodzaju zasilacze to zasilacze stabilizowane RACK – zawierają optymalne zabezpieczenia, na przykład bezpieczniki polimerowe (PTC), dodatkowo mają własne systemy chłodzące, dzięki czemu są w stanie skutecznie obsłużyć nawet kilkanaście urządzeń w szafie RACK.

Zasilacz stabilizowany impulsowy ZS10CH18R
Źródło: www.napad.pl

Dostępne w naszej ofercie zasilacze impulsowe to niezawodny sprzęt, który jest łatwy w montażu – jego zainstalowanie zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki dopasowanym do szaf RACK wymiarom doskonale współpracują z innymi urządzeniami i nie zajmują dużo miejsca. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są w stanie zapewnić wytrzymałość i trwałość na lata. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą zasilaczy do szaf serwerowych w naszym sklepie internetowym – w razie pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji i pomożemy Państwu w wyborze tych najlepszych.

Zasilacz stabilizowany impulsowy ZS10CH18R
Źródło: www.napad.pl

Akcesoria do szaf serwerowych RACK – warto mieć je pod ręką

Zgubiona śruba montażowa? Popsute kółko w szafie stojącej? Dodatkowy zamek do drzwi? Wszystkie akcesoria można uzupełnić w naszym sklepie firmowym. Zarówno zakup eksploatacyjnych elementów, jak i uzupełnienie braków jest łatwe i szybkie do przeprowadzenia – wystarczy kilka myszką. Gwarantujemy szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę. Jeżeli posiadają Państwo szafę serwerową warto rozważyć zakup akcesoriów wymienialnych, które przydadzą się wtedy, gdy pojawi się drobna usterka lub też trzeba będzie przeprowadzić dodatkowe prace montażowe.

akcesoria-inne

Śruby do szafy rackowej to podstawa. Przydadzą się do szaf wiszących, stojących i dwusekcyjnych. W naszym sklepie można także dokupić dodatkowe kółka do szaf RACK, nóżki poziomujące, zamki do drzwi bocznych, panel szczotkowe lub cokoły o szaf RACK 19”. Wszystkie tego rodzaju akcesoria mogą zakupić Państwo w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do złożenia zamówienia!