Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 13,00 zł

Długość

Długość

Kategoria włókna

Kategoria włókna

Złącze

Złącze

Specjalistyczne odcinki wielomodowego kabla światłowodowego zakończone po jednej stronie złączem, pozwalające na połączenia instalacji za pomocą specjalistycznego spawu światłowodowego nazywane są pigtailami wielomodowymi. Zastosowane w nich włókna wielomodowe zapewniają pełną kompatybilność z istniejącymi sieciami światłowodowymi, dając jednocześnie szeroki zakres zastosowań. Mogą być wykorzystywane w budowie sieci transmisji światłowodowych, na zakończeniach kabli abonenckich, przełącznicach oraz w puszkach klienckich.

Dbałość o detale i wysoka jakość wykonania

Wielomodowe pigtaile z oferty naszego sklepu cechują się niską tłumiennością, a także powłoką LSZH, zapewniającą niewydzielanie szkodliwych gazów w trakcie ewentualnych pożarów. Wszystkie pigtaile zostały wykonane zgodnie z obowiązującym normami IEC, EIA/TIA, przez co z powodzeniem mogą być stosowane w sieciach FTTx. Ponadto pigtaile optyczne te zostały wyprodukowano z najwyższą dbałością o detale z wykorzystaniem ceramicznej ferruli.

Pigtail optyczny SC/UPCWielomodowy pigtail optyczny ST/PC

Różnorodne złącza pigataili

W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy pigtaile typu multimode zakończone złączami typu: LC/PC, SC/PC, SC/UPC, ST/PC oraz LC/UPC. Przewody wyposażone są w różnorodne włókna wielomodowe, na przykład MM OM3, 50/125 μm. W wielu wariantach kolorystycznych oraz długościach.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry