Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 467,00 zł

Kolor

Kolor

Wymiary

Wymiary

Rozmiar

Rozmiar

Wysokość

Wysokość

Sposób montażu

Sposób montażu

Standard

Standard

Organizery na kable

Kable do sprzętu elektronicznego potrafią narobić dużego bałaganu. Dzieje się tak nawet w naszych prywatnych mieszkaniach, więc co mają powiedzieć osoby zajmujące się obsługą dużych serwerowni? W sklepie Napad.pl znajdziesz organizery na kable, dzięki którym łatwo zadbasz o porządek w szafach rack i nie tylko. Proponujemy różne rozwiązania - najprostszy uchwyt do kabli o niewielkich wymiarach, ale także wielouchwytowe organizery i wytrzymałe panele szczotkowe.

Organizery do kabli o różnych zastosowaniach

Profesjonalne uchwyty do przewodów elektrycznych pełnią funkcję porządkową i ochronną. Ogromna ilość kabli, z jaką mamy do czynienia w biurach, gabinetach i przy zestawach sprzętu RTV, pod wpływem regularnego użytkowania może ulec frustrującemu poplątaniu. Frustracja i konieczność żmudnego rozplątywania to jednak nie wszystkie nieprzyjemności, które mogą Cię spotkać.

Źle przechowywane kable mogą zostać uszkodzone, jeśli więc chcesz przedłużyć ich żywotność, sięgnij po odpowiedni organizer na przewody. Wybierając ten właściwy, weź pod uwagę ilość obecnie użytkowanych kabli, ale również te, które mogą pojawić się w przyszłości. Większe uchwyty do kabli elektrycznych przydają się np. w szafach serwerowych, przy biurkach gamingowych i w biurach. Jeśli masz pokaźne kino domowe, organizer może też pomóc Ci w utrzymaniu ładu i estetycznym zamaskowaniu przewodów.

Stosowanie odpowiednich akcesoriów ułatwia zarządzanie wiązkami kabli - można je sprawniej wpinać i wypinać w zależności od potrzeb. Przewody nie przeszkadzają i nie robią złego wrażenia - w miejscu pracy i w mieszkaniu. Jako sklep Napad.pl oferujemy przede wszystkim organizery do szaf rack - teleinformatycznych szaf przeznaczonych do przechowywania modułów serwerowych. Prostsze warianty sprawdzą się również w gospodarstwach domowych.

Ze względu na ilość dostępnych modeli, kolorów i materiałów możesz dowolnie dopasować akcesoria do swoich potrzeb - zarówno funkcjonalnie, jak i stylistycznie. Wybierając uchwyt kablowy do szafy rack, zwróć uwagę na kompatybilność obu stron. Większość z nich przeznaczona jest wyłącznie do montowania w określonym położeniu, np. poziomym lub pionowym - przystosowana do danego standardu.

Dodatkowa ochrona - przepust szczotkowy do szafy rack

Praktyczny uchwyt na kable może przybrać formę panelu wyposażonego w gęstą szczotkę. Takie akcesorium dodatkowo chroni wiązki kablowe przed kurzem, przeciągiem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Panel szczotkowy pomaga nie tylko w estetycznej i wygodnej organizacji przewodów, ale również w zachowaniu czystości instalacji. Higiena ma duże znaczenie - także dla wydajności pracy. Ograniczenie ilości kurzu zapobiega nadmiernemu przegrzewaniu się sprzętu, dzięki czemu może on działać na wysokich obrotach.

Panele dostępne w naszym sklepie mają stalowe obudowy - są trwałe i odporne na uszkodzenia. Znajdziesz tu przepusty współpracujące z szafami wiszącymi, stojącymi i dwusekcyjnymi.

Profesjonalne systemy zabezpieczeń i akcesoria LAN/WLAN - Napad.pl

Nasz sklep elektroniczny działa już od ponad 20 lat, dlatego mamy nadzieję, że oferowane przez nas sprzęty i akcesoria spełnią Twoje oczekiwania. Posiłkujemy się doświadczeniem i wiedzą, dostarczając klientom sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą z zakresu systemów kontroli, alarmu, monitoringu, telewizji przemysłowej oraz urządzeń LAN/WLAN - niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym.

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru produktu odpowiedniego dla Ciebie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z fachowym wsparciem technicznym zrobisz satysfakcjonujące zakupy - nawet jeśli Twoim celem są tylko drobne akcesoria do organizacji przewodów elektrycznych.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry