Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 110,00 zł

Długość

Długość

Rodzaj włókna

Rodzaj włókna

Złącze

Złącze

Czoło złącza

Czoło złącza

Budowa

Budowa

Patchcord zbrojony

Patchcord zbrojony

Patchcordy jednomodowe to praktyczne i łatwe w instalacji elementy systemów światłowodowych, które często znajdują zastosowanie podczas realizacji struktur sieci przesyłu sygnału w połączeniach urządzeń aktywnych, takich jak na przykład switche lub przełącznice sieciowe. Patch cordy to specjalne odcinki przewodów z fabrycznie przygotowanymi końcówkami. Gotowe do pracy patchcordy światłowodowe prezentowane w tej kategorii dedykowane są do struktur światłowodowych, które oparte zostały na przewodach jednomodowych.

Różnorodne złącza patchcordów jednomodowych

W ofercie naszego sklepu można znaleźć między innymi patchordy jednomodowe wyposażone w typy złącza 1x LC/UPC - 1x LC/UPC, 1x SC/UPC - 1x SC/APC oraz 1x SC/UPC - 1x SC/UPC. Zgodne z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA. Dostępne w różnych długościach od 1 do nawet 3 metrów. Dzięki zastosowanym w nich połączeniem zatrzaskowym push-pull pozwalają one na łatwy i prosty montaż w sieciach światłowodowych, zapewniając przy tym płynny przepływ sygnału optycznego.

Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G.652D duplex 2mPatchcord SC/UPC-SC/APC SM 9/125 G657A simplex

Solidnie wykonane patch cordy

W zależności od wybranego modelu patch corda jednomodowego, charakteryzują się one różnorodnym promieniem gięcia, zapewnionym przez zastosowane w ich wnętrzu włókna optyczne. Dodatkową zaletą oferowanych w naszym sklepie patchcordów światłowodowych jest ich funkcja chroniąca przed przypadkowym wyciągnięciem przewodu z wtyczki. Niska tłumienność sygnału, zapewnia natomiast pewność i stabilność przesyłu w instalacjach, wszędzie tam, gdzie znajdą one zastosowanie.

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry