SC MM simplex - adapter światłowodowy
search
  • SC MM simplex - adapter światłowodowy
  • SC MM simplex - adapter światłowodowy

Adapter wielomodowy do łączenia patchcordów zakończonych złączami SC simplex

  • adapter dla złącz: 1x SC - 1x SC
  • do włókna: wielomodowego (MM)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • metalowe zatrzaski oraz kołnierz z otworami na śruby

SC MM simplex - adapter światłowodowy

1,23 zł
Brutto
help_outline<
SC MM simplex - adapter światłowodowy

SC MM simplex - adapter światłowodowy

Akceptuję zasady polityki prywatności  

7525

Opis

Rodzaj
Standardowy
Włókno
Wielomodowe (MM OM1/OM2)
Budowa
Simplex
Do złącza
SC/UPC, SC

Produkty polecane