switche sieciowe rack

Przełączniki sieciowe, switche do szaf RACK

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Switche sieciowe, inaczej przełączniki są elementami sieci komputerowych, których celem jest przekazywanie ramki między segmentami sieci z wyborem portu przełącznika. To obecnie również podstawa sieci LAN i monitoringu IP.

W naszej ofercie znajdują się specjalne switche przeznaczone do montażu w szafach rackowych. Taki switch do szafy RACK wyróżnia się kompaktowymi wymiarami i można błyskawicznie go zainstalować.

Nasza oferta obejmuje pełną gamę switchów zależnie od liczby posiadanych portów. Są to:

• 8-portowy switch RACK
• 16-portowy switch RACK
• 24-portowy switch RACK
• 28-portowy switch RACK
• 48-portowy switch RACK

Nasze niezawodne switche, w tym także switche PoE sprawdzą się doskonale w serwerowniach, sieciach lokalnych, sieciach telewizji dozorowej. Dzięki dodatkom takim jak wentylatory, wewnętrzne zasilacze i diody LED sygnalizujące prace urządzenia są jeszcze prostsze w użytkowaniu i bardziej niezawodne także w przypadku rozbudowanych sieci.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszym asortymentem switchów pozostajemy zawsze do dyspozycji. Pomożemy Państwu w dopasowaniu modeli, które będą zapewniały bezpieczeństwo i odpowiednią szybkość transmisji. Zachęcamy do kontaktu.

 

Źródło: www.napad.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *