Sklep Internetowy

Sklep internetowy szafyrack.pl zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną szaf rackowych oraz akcesorów i urządzeń dedykowanych do nich. W swojej ofercie posiadamy produkty uznanych w branży producentów – Rack Systems, East, Eagle Power, Pulsar, TP-LINK i innych. Na naszej stronie znajdą Państwo m.in. 19″ szafy stojące, wiszące oraz dwusekcyjne, półki i szuflady, organizery, patch panele, panele zaślepiające, szyny montażowe, wentylatory, switche, czy różnego rodzaju przewody, złącza i wtyki. Dysponujemy również bogatą ofertą systemów zasilania od UPS-ów i zasilaczy po listwy zasilające.

rack_systems_22_01_15_fb

Sklep internetowy szafyrack.pl bazuje na ponad piętnastoletnim doświadczeniu znanej i cenionej w branży krakowskiej firmy Alarm-Tech. Jako przedsiębiorstwo z tradycjami oferujemy produkty najwyższej jakości i gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wypracowane przez lata standardy pozwalają nam na dopasowanie indywidualnej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Nasi pracownicy to profesjonalna grupa ludzi, którzy posiadają szeroką wiedzę branżową, wyróżniają się zapałem do pracy, są otwarci, zaangażowani i zawsze służą fachową radą.

Ze swojej strony zapewniamy kompleksową pomoc techniczną w doborze urządzeń i akcesoriów do budowy profesjonalnej serwerowni teleinformatycznej lub przy modernizacji serwerowni już istniejącej. Gwarantujemy szybki czas dostawy, konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów. Dążymy także do sukcesywnego poszerzania oferty, zwiększania konkurencyjności i stałego podnoszenienia efektywności pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług oferowanych przez sklep szafyrack.pl.