sejf 6u - wisząca szafa rack

Wiszące szafy rack 19 typu sejf

[Głosów:2    Średnia:5/5]

W ofercie sklepu internetowego szafyrack.pl pojawiła się nowa obudowa wiszącej szafy RACK 19 – typu sejf, obudowane grubą blachą i zamykane na dwuryglowy zamek. Produkt ten odznacza się wyższym poziomem zabezpieczenia zawartości szafy i zamknięcia umieszczonych wewnątrz urządzeń. Jest to sposób na podniesienie zabezpieczenia danych oraz nieprzerwanej pracy serwerów bądź urządzeń teleinformatycznych poprzez odcięcie możliwości fizycznego dostępu osób postronnych.

sejf 6u - wisząca szafa rack

W ofercie dostępne są trzy szafy o trzech wysokościach od 3U poprzez 6U na 9U kończąc. Daje to możliwości umieszczenia wielu urządzeń oraz dodatkowo zabezpieczenia miejsca na przyszłość, gdyż trzeba pamiętać, że warto kupić większą szafę RACK, bo urządzeń teleinformatycznych w firmach z każdym rokiem przybywa.

Opis budowy i elementów szafy teleinformatycznej RACK 19” typu SEJF

szafy rack sejf - schemat

Tabela porównawcza – parametry szaf rackowych typu SEJF

szafy sejf 19 cali - tabela

sejf - wnętrze szafy rack

Wysuwane bocznie drzwi z możliwością całkowitego wyjęcia dają wygodę przy pracach związanych z umieszczeniem bądź modyfikacją urządzeń wewnątrz szafy.

szafa_rack_9u_19_560mm_w5409dz_1op_zamek_w2_1500

Solidny zamek pozwala na zablokowanie pokrywy zamykającej wnętrze szafy, jest dobry aby zapobiec przed dostępem do urządzeń osób niepowołanych.

szafa-rack-19-3u-400mm-wiszaca-typu-sejf-w5403dz (1)

W zestawie z szafą jest para kluczy, które zamykają i otwierają zawartość szafy rack typu sejfowego.szafa-rack-19-3u-400mm-wiszaca-typu-sejf-w5403dz

Najmniejsza szafa (na wysokość) 3U z boku szafy dwa rzędy otworów wentylacyjnych zapewniających cyrkulację powietrza i odprowadzanie ciepła.

szafa-rack-19-9u-400mm-wiszaca-typu-sejf-w5409dz

Największa szafa o wysokości 9U – tak jak pozostałe jest sygnowana logo producenta RACK-SYSTEMS, lidera w dostarczaniu ekonomicznych szaf teleinformatycznych i serwerowych typu RACK 19”.,

rack-systems-logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *