Akcesoria do szaf serwerowych RACK – warto mieć je pod ręką

Zgubiona śruba montażowa? Popsute kółko w szafie stojącej? Dodatkowy zamek do drzwi? Wszystkie akcesoria można uzupełnić w naszym sklepie firmowym. Zarówno zakup eksploatacyjnych elementów, jak i uzupełnienie braków jest łatwe i szybkie do przeprowadzenia – wystarczy kilka myszką. Gwarantujemy szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę. Jeżeli posiadają Państwo szafę serwerową warto rozważyć zakup akcesoriów wymienialnych, które przydadzą się wtedy, gdy pojawi się drobna usterka lub też trzeba będzie przeprowadzić dodatkowe prace montażowe.

Czytaj dalej Akcesoria do szaf serwerowych RACK – warto mieć je pod ręką

Wentylacja szafy RACK – dlaczego jest tak ważna?

Odpowiednia wentylacja szafy rack to priorytet przy odpowiednio zaprojektowanej instalacji. Utrzymanie odpowiedniej temperatury w szafach RACK jest bardzo ważne i należy wziąć je pod uwagę przy projektowaniu całej infrastruktury. Wentylator do szafy RACK to jeden z niezbędnych akcesoriów. W ten sposób można zapewnić właściwą temperaturę i wilgotność powietrza zarówno wewnątrz całej szafy, jak i przy wymianie powietrza z otoczeniem, co zapobiega jej przegrzaniu i uszkodzeniu urządzeń, które są na niej zamontowane. W rezultacie pracują one wydajnie i niezawodnie.

Czytaj dalej Wentylacja szafy RACK – dlaczego jest tak ważna?

Szyny montażowe – niezastąpione w szafach RACK

Szyny montażowe do szafy RACK są jednym z podstawowych akcesoriów montażowych stosowanych w szafach rackowych. Są dostępne w pełnej gamie rozmiarów, dlatego można dopasować je indywidualnie do rodzaju zastosowanych sprzętów. Dzięki nim można łatwo zamontować nawet cięższe urządzenia w szafach RACK.

Szyny montażowe w szafie RACK
Źródło: www.napad.pl

Czytaj dalej Szyny montażowe – niezastąpione w szafach RACK

Półki, szuflady, obudowy – akcesoria do szaf RACK 19″

615679-207785
Źródło: www.imgarcade.com

Aby poprawić funkcjonalność szaf RACK, wystarczy tylko zastosować odpowiednie akcesoria, jak półki i szuflady RACK. Dzięki nim można znacznie ułatwić pracę z urządzeniami i sprawić w efekcie, że będzie ona jeszcze bardziej ergonomiczna.

Czytaj dalej Półki, szuflady, obudowy – akcesoria do szaf RACK 19″