Półki, szuflady, obudowy – akcesoria do szaf RACK 19″

[Głosów:0    Średnia:0/5]
615679-207785
Źródło: www.imgarcade.com

Aby poprawić funkcjonalność szaf RACK, wystarczy tylko zastosować odpowiednie akcesoria, jak półki i szuflady RACK. Dzięki nim można znacznie ułatwić pracę z urządzeniami i sprawić w efekcie, że będzie ona jeszcze bardziej ergonomiczna.

Podstawowe akcesoria do szaf RACK 19″ to półki. Dzięki nim można umieścić w nich dodatkowy sprzęt. Półki RACK dostępne w naszej ofercie to modele doczołowe, rozkładane i rozsuwane. Pozwala to na indywidualnie dopasowanie akcesoriów do sprzętu, który ma być umieszczony w szafie. Dodatkowo oferujemy także praktyczne szuflady oraz obudowy do systemów CCTV, KD, SSWiN, RTV, LAN oraz systemów alarmowych i nagłośnienia.

2_polki-szuflady

Montaż dodatkowych akcesoriów jest bardzo prosty. Są one montowane na śrubach lub z użyciem szyn ARAS. Gdy chcą Państwo poprawić funkcjonalność swoich szaf RACK, zachęcamy do dobrania i zastosowania odpowiednich akcesoriów. To szybkie i ponadto tanie rozwiązanie przy projektowaniu nowych lub modernizacji istniejących już systemów. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych modeli!

Jedna myśl do “Półki, szuflady, obudowy – akcesoria do szaf RACK 19″”

  1. Nie zapominajcie o tym jakie obciążenia dajecie na półki typu rackowego, czasami można przesadzić i za bardzo dociążyć jedną szafę. Wiem co mówię bo już wiele widziałem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *