Szafy teleinformatyczne RACK do monitoringu

[Głosów:0    Średnia:0/5]
1344022735180
Źródło: www.cablinginstall.com

Monitoring wizyjny odgrywa dużą rolę w naszym codziennym życiu. Coraz więcej miejsc wyposażonych jest w systemy zabezpieczeń opartych na kamerach. Podstawowym zadaniem tego typu systemów jest zwiększenie bezpieczeństwa pomieszczeń lub przestrzeni w obrębie których zostały zainstalowane urządzenia. Telewizja przemysłowa obecna jest m.in. w takich obiektach jak placówki publiczne, centra handlowe, hipermarkety, środki komunikacji publicznej, ulice miast, place itp.

stock-photo-black-servers-
Źródło: www.comwire.co.uk

Ważnym elementem profesjonalnych systemów monitoringu telewizyjnego są szafy teleinformatyczne. Znormalizowane wymiarów szaf do 19 cali spowodowało, że porządkowanie w nich instalacji stało się łatwiejsze, a sam system jest bardziej przejrzysty i profesjonalny. Rozwiązania stosowane w oferowanych przez sklep internetowy szafyrack.pl produktach marki RACK SYSTEMS doskonale sprawdzają się w systemach monitoringu telewizyjnego.

l
Źródło: www.sacramento-network-cabling.com

Podstawowymi zaletami stosowania szaf rackowych tego producenta jest to, że chronią one urządzenia znajdujące się w ich wnętrzu np. przed uszkodzeniami mechanicznymi czy kurzem, zabezpieczają przed dostępem osób postronnych do nich, czy wreszcie pozwalają na sprawne zarządzanie całym systemem monitoringu z jednego miejsca. Dodatkowo 19″ szafy rackowe można wyposażyć w przydatne akcesoria takie jak: półki, szuflady, organizery kablipatch panele itp. Pozwalają one na sprawną organizację wewnątrz szafy rackowej i ułatwiają montaż pozostałych elementów systemu CCTV np. rejestratorów, paneli sterujących, zasilaczy, UPS-ów, osprzętu światłowodowegoswitchy i wielu innych urządzeń. Dedykowane akcesoria dodatkowe wykonane zostały z najlepszych materiałów, charakteryzują się też dużą precyzją wykonania i dbałością o szczegóły.

szafa1

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu i kontaktu z nami. Nasi konsultanci w profesjonalny sposób przygotują ofertę produktową i doradzą, które produkty wybrać. Dodatkowo zapewniamy atrakcyjne rabaty cenowe zarówno dla instalatorów jak i klientów indywidualnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *