Zasilacz do szafy RACK – który wybrać?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Do zasilania urządzeń znajdujących się w szafach rackowych potrzebne są odpowiednie zasilacze. Jakie jednak wybrać zasilacze do szafy serwerowej RACK 19, aby mogły one działać niezawodnie?

Zasilacz Do Szafy RACK 19'' - IPOX
Zasilacz Do Szafy RACK 19” – IPOX

Obecnie najczęściej wybierane są nowoczesne zasilacze impulsowe. Odpowiednio dopasowany zasilacz impulsowy RACK jest w stanie zgrupować elementy i zapewnić im bezpieczeństwo działania. Tego rodzaju zasilacze to zasilacze stabilizowane RACK – zawierają optymalne zabezpieczenia, na przykład bezpieczniki polimerowe (PTC), dodatkowo mają własne systemy chłodzące, dzięki czemu są w stanie skutecznie obsłużyć nawet kilkanaście urządzeń w szafie RACK.

Zasilacz stabilizowany impulsowy ZS10CH18R
Źródło: www.napad.pl

Dostępne w naszej ofercie zasilacze impulsowe to niezawodny sprzęt, który jest łatwy w montażu – jego zainstalowanie zajmuje zaledwie kilka minut. Dzięki dopasowanym do szaf RACK wymiarom doskonale współpracują z innymi urządzeniami i nie zajmują dużo miejsca. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są w stanie zapewnić wytrzymałość i trwałość na lata. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą zasilaczy do szaf serwerowych w naszym sklepie internetowym – w razie pytań zawsze pozostajemy do dyspozycji i pomożemy Państwu w wyborze tych najlepszych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz najnowszy poradnik na blogu o: zasilaczach awaryjnych UPS do szaf teleinformatycznych RACK.

Zasilacz stabilizowany impulsowy ZS10CH18R
Źródło: www.napad.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *