Szafy RACK stojące – aż do 42U!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

W przypadku dużej liczby urządzeń zastosowanie wiszących szaf RACK nie jest dobrym rozwiązaniem. Zbyt duże obciążenie może bowiem spowodować jej zerwanie, zniszczenie i uszkodzenie sprzętu znajdującego się w niej. Do bardziej rozbudowanych instalacji potrzebne są zatem większe i bardziej stabilne szafy stojące RACK 19″. Bez problemu mogą one zmieścić nawet do 42 jednostek, dlatego idealnie nadają się do tych miejsc, w których liczba sprzętu jest spora i konieczne jest jego odpowiednie uporządkowanie.

tech-server-racks-16x9.jpg.rendition.intel.web.400.300
Źródło: www.intel.com

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo zarówno szafy RACK stojące mieszczące się w przedziale od 18U do 42U. Jednostka U odpowiada tutaj wysokości pojedynczego slotu w szafie montażowej. Wobec tego szafy RACK stojące 22U są w stanie pomieścić 22 jednostki, a szafy RACK stojące 37U – 37 jednostek.

Oferowane przez nasz szafy stojące RACK to niezawodne konstrukcje – wyjątkowo stabilne, wytrzymałe, wyposażone w regulowane szyny i zdejmowane ścianki boczne. Dodatkowe wyposażenie w kółka z hamulcami pozwala na ich łatwe przemieszczanie. Gdy potrzebne są szafy RACK stojące 27U, 18U czy nawet 42U, w naszym asortymencie znajdą Państwo takie modele bez problemu. Zapraszamy!

server-dedicati
Źródło: www.blog.aziendeitalia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *