Patch panele do szaf rackowych

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Praktyczne panele do szaf rackowych, inaczej panele krosownicze, panele krosowe, a z języka angielskiego często nazywane także patch panelami to pasywne elementy przeznaczone do montażu w szafach RACK. Są one używane jako zakończenie do okablowania strukturalnego – w ten sposób można jeszcze łatwiej zarządzać architekturą sieci.

rfdsf
Źródło: www.govloop.com

Najczęściej patch panele składają się z szeregu 12, 16, 24 lub 48 gniazd 8P8C. W naszej ofercie znajdą Państwo w modele 19-calowe, takie jak np. patch panel 24 porty – gniazda oraz patch panel 48 portów. Bogata oferta sklepu obejmuje także gniazda, przelotki 16-portowe i panele 50-portowe do wyboru.

patch-panel-48-portow-utp5e-19 (1)
Źródło: www.napad.pl

Panele do szaf rackowych – oferta

Większość dostępnych w naszym sklepie modeli wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Patch panel 1U pozwala na tworzenie konstrukcji indywidualnie dopasowanych do danej szafy rackowej. Oferujemy także większe panele o wysokości dwóch jednostek – 2U. Służą one do większych szaf RACK i bardziej rozbudowanych systemów teleinformatycznych. Nasze panele współpracują z szafami wiszącymi, stojącymi i dwusekcyjnymi. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich przygotowanych przez nas modeli w naszym sklepie internetowym www.szafyrack.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *