Zasilanie 

 • Zasilacze

  Zasilacze impulsowe do szaf RACK

  Niezawodne i stabilne zasilanie urządzeń serwerowni dzięki profesjonalnym zasilaczom impulsowym. Nasze zasilacze zaprojektowane zostały z myślą o instalacji w środowisku 19-calowych szaf rack, grupujących elementy danego systemu zabezpieczeń. Sam montaż urządzenia jest niezwykle łatwy do przeprowadzenia i nie zajmuje więcej niż kilka do kilkunastu minut. Atutem zasilaczy przeznaczonych do szaf serwerowych jest przede wszystkim ich wydajność, bezpieczeństwo transferu zasilania oraz inteligentny system monitorujący stan tego zasilania. Dzięki solidnemu wykonaniu, wszechstronnemu zastosowaniu oraz fabrycznemu przystosowaniu do bezproblemowej obsługi nawet kilkunastu urządzeń zasilacze z powodzeniem uzupełnią każdą nową lub modernizowaną instalację zabezpieczeń.

 • Zasilacze UPS

  Zasilacze awaryjne UPS do szaf rackowych

  Zasilacze awaryjne zapewniają prawidłowe działanie urządzeń elektronicznych niezależnie od zakłóceń w dostawach energii elektrycznej z sieci. Głównym zatem zadaniem UPS-ów do szaf rack jest zachowanie ciągłości pracy podłączonych do niego urządzeń. Specyfika i właściwości zasilaczy UPS pozwalają na automatyczne wykrywanie zmian w parametrach sieci zasilającej, natychmiastowe przełączanie się w autonomiczny tryb pracy i rozpoczęcie zasilania bezpośrednio z własnego, wbudowanego akumulatora. 

  Specjalnie przystosowana obudowa do szaf RACK

  Obudowa zasilaczy została przystosowana do bezpośredniego montażu wewnątrz 19-calowych stojących lub wiszących szaf typu rack. Wszechstronność posiadanych w ofercie produktów pozwala na wybór pomiędzy różnymi typami UPS-ów - online lub offline, istnieje również możliwośc zakupu zasilaczy o różnej wysokości - 1U lub 2U czy takich dostosowanych pod konkretne urządzenia. UPS-y (Uninterruptible Power Supply) funkcjonują na bazie nowoczesnych podzespołów gwarantujących niezawodność i wysoką skuteczność pracy.

 • Listwy zasilające

  Listwy zasilające typu RACK

  Listwy zasilające typu RACK to niezbędny element ułatwiający zarządzanie zasilaniem wewnątrz serwerowych i teleinformatycznych szaf rackowych 19" i 10". Listwy zasilane są napięciem 230V AC i mają zróżnicowaną liczbę wyjść. Wybrane listwy, które posiadamy w ofercie, wyposażone zostały także w zabezpieczenia przeciwprądowe i podświetlane włączniki. Montaż listwy zasilającej jest doczołowy, sześciopunktowy - co sprawia, że jest niezwykle łatwy i odbywa się za pomocą dołączonych do zestawu śrub. Prezentowane listy znajdą swoje zastosowanie w bardzo szerokiej liczbie możliwych wariantów:

  • szafach RACK 10 cali
  • szafach RACK 19 cali sieciowych,
  • szafach RACK 19 cali teleinformatycznych,
  • szafach RACK 19 cali serwerowych,
  • szafach RACK 19 cali do systemów nagłośnienia 100v,
  • szafach RACK 19 cali do systemów monitoringu wizyjnego,
  • szafach RACK 19 cali krosowniczych.

  Prezentowane listwy do szaf RACK posiadają trwałą i bardzo wygodną obudowę z tworzywa oraz mocowania montażowe wykonane z metalu, wszystko jest solidnie spasowane, wykończone w kolorze czarnym z czerwonym przełącznikiem, który jest dodatkowo podświetlany co znacznie ułatwia obsługę listwy w ograniczonych warunkach oświetlenia.

  Listwy z oferty RACK SYSTEMS posiadają wszystkie niezbędne normy i certyfikaty, między innymi takie jak: ISO9001-2008 na podstawie Systemu Zarządzania Jakością, RoHS, UL.


Zasliczae do szaf RACK

Niezbędne do właściwego funkcjonowania zasilacze do szafy rack współpracujące z różnego rodzaju urządzeniami przeznaczonymi do montażu wewnątrz szaf rack. Zasilanie urządzeń sieciowych i teleinformatycznych zgromadzonych wewnątrz szafy rackowej to podstawowe zadanie, które jest warunkiem stabilnej pracy urządzeń oraz ich nieprzerwanej dostępności i zachowania danych w bezpiecznej formie. Z zasilaczami awaryjnymi UPS do szafy rack nawet zanik napięcia nie jest groźny dla pracy urządzeń i bezpieczeństwa danych zapisanych na nośnikach. Z listwami zasilającymi do szafy rack możesz zrealizować wygodną organizację zasilania urządzeń z sieci oraz wykorzystać zabezpieczenie przepięciowe.