Nowe produkty

Promocje

Wyposażenie 

  • Zasilanie

    Niezbędne do właściwego funkcjonowania zasilacze współpracujące z różnego rodzaju urządzeniami przeznaczonymi do montażu wewnątrz szaf rack.

  • Osprzęt światłowodowy

    Wydajny osprzęt optyczny do budowania rozległych i szybkich sieci światłowodowych. Sklep internetowy szafyrack.pl oferuje urządzenia i akcesoria do kompleksowego budowania nowych lub modernizowanych sieci. W bogatej ofercie sklepu znajdują się przełącznice światłowodowe, panele do adapterów czy patch panele.

  • Switche

    Wydajne przełączniki sieciowe to podstawa nowoczesnych sieci LAN i instalacji monitoringu IP. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania, które gwarantują wydajne funkcjonowanie całej sieci. W zależności od potrzeb nasze switche znajdują zastosowanie przy transmisji danych audio/wideo w sieciach telewizji dozorowej czy sieciach lokalnych. Największe potencjalne korzyści oferują switche sieciowe PoE (Power over Ethernet), z przepustowością gigabitową - które pozwalają na zasilanie urządzeń sieciowych - kamer, wideoserwerów oraz innych akcesoriów za pośrednictwem okablowania sieciowego. W ofercie posiadamy urządzania o różnej liczbie portów od 16 do 48 wejść i różnej szybkości transmisji.


Szeroki zakres urządzeń dedykowanych do szaf RACK.