Wyposażenie 

 • Zasilanie

  Zasliczae do szaf RACK

  Niezbędne do właściwego funkcjonowania zasilacze do szafy rack współpracujące z różnego rodzaju urządzeniami przeznaczonymi do montażu wewnątrz szaf rack. Zasilanie urządzeń sieciowych i teleinformatycznych zgromadzonych wewnątrz szafy rackowej to podstawowe zadanie, które jest warunkiem stabilnej pracy urządzeń oraz ich nieprzerwanej dostępności i zachowania danych w bezpiecznej formie. Z zasilaczami awaryjnymi UPS do szafy rack nawet zanik napięcia nie jest groźny dla pracy urządzeń i bezpieczeństwa danych zapisanych na nośnikach. Z listwami zasilającymi do szafy rack możesz zrealizować wygodną organizację zasilania urządzeń z sieci oraz wykorzystać zabezpieczenie przepięciowe.

 • Switche i Moduły SFP

  Switche i Moduły SFP

  Przełączniki sieciowe czyli switche to urządzenia, które realizują jedno z ważniejszych zadań w sieciach typu LAN - łączą i komunikują ze sobą urządzenia sieciowe w ramach protokołu TCP/IP i pozwalają tym samym na wygodne i skuteczne zarządzanie infrastrukturą serwerowni. Switche PoE to urządzenia, które oprócz routringu połączeń sieciowych posiadają możliwość zasilania urządzeń końcowych w energię elektryczną bez konieczności wykorzystania dodatkowego okablowania typu elektrycznego. Switech typu RACK posiadają dedykowaną obudowę, która spełnia wymiary standardu RACK i umożliwiają wygodną kolokacje i montaż w szafie serwerowej lub teleinformatycznej.

  Moduły SFP to urządzenia, które pozwalają w wygodny i prosty sposób zrealizować połączenia urządzeń sieciowych z przewodami sieci światłowodowej.

 • Przełącznice

Dedykowane urządzenia do szaf serwerowych i teleinformatycznych RACK

Szeroki zakres urządzeń dedykowanych do szaf serwerowych i teleinformatycznych RACK - dobrze wyposażona i zorganizowana szafa to bezproblemowa i wygodna eksploatacja urządzeń sieciowych zgromadzonych wewnątrz szafy. Korzystając z oferty sklepu SZAFY RACK zbudujesz kompletną i funkcjonalną szafę wraz z odpowiednim rozmieszczeniem i uporządkowaniem urządzeń zapewniając odpowiednie zasilanie szafy w energię elektryczną, szybkie i stabilne połączenie w sieci LAN / WLAN oraz połączenia światłowodowe.