Wiszące szafy RACK 

  • Wiszące Standardowe

    Wiszące szafy rack

    W miejscach gdzie liczy się oszczędność dostępnej przestrzeni oraz gdzie umieszczenie dużej szafy teleinformatycznej nie jest konieczne lub jest niemożliwe ze względu na ograniczenia najlepszym rozwiązaniem będzie wisząca szafa rack. W ofercie znajdują się obecnie szafy w rozmiarze 10 i 19 cali, w rozmiarach 4U - 22U, które od frontu wyposażone są w drzwi przeszklone a na panelach bocznych drzwi zatrzaskowe, które umożliwiają łatwiejszy dostęp do wnętrza szafy.

  • Wiszące Specjalne

    Specjalizowane warianty wiszących szaf teleinformatycznych w standardzie RACK 19'' to gama rozwiązań do małych i średnich zastosowań zapewniająca zabezpieczenie dostępu i pełną organizację urządzeń nawet gdy brakuje miejsca na postawienie standardowej stojącej szafy serwerowej RACK 19''. 


Wiszące szafy RACK umieszczane są w miejscach, gdzie liczy się oszczędność dostępnej przestrzeni oraz tam, gdzie umieszczenie dużej szafy teleinformatycznej nie jest konieczne lub jest niemożliwe ze względu na ograniczenia. W ofercie posiadamy:

  • szafy 19 calowe (RACK 19'') w dostępnych rozmiarach: 3U, 6U, 9U, 12U, 15U, 18U, 22U,
  • szafy 10 calowe (RACK 10'') w wariantach: 4U, 6U, 9U.

Wykończenie szaf wiszących oraz materiały użyte do jej produkcji gwarantują dobrą jakość i trwałość. Od frontu szafy rackowe wyposażone są w drzwi przeszklone lub metalowe perforowane. Z kolei na panelach bocznych świetnie sprawdzają się drzwi zatrzaskowe, które umożliwiają łatwiejszy dostęp do wnętrza szafy.

Wiszące szafy RACK 19'', standardowe - szafy rackowe spełniające standardowe zadania związane z kolokacją i zabezpieczeniem serwerów oraz urządzeń teleinformatycznych, sprawdzą się wszędzie tam gdzie znaczenie ma optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Wiszące szafy RACK 19'', specjalne - szafy teleinformatyczne specjalnego przeznaczenia, porządkują i zabezpieczają urządzenia przed niepowołanym dostępem osób trzecich, w ofercie dostępne są szafy typu: rozdzielnica oraz szafy typu: sejf.