• Nowy
Patchcord LC-LC MM 50/125 OM2 duplex
search
  • Patchcord LC-LC MM 50/125 OM2 duplex

Patchcord światłowodowy MM OM2 LC - LC DX

  • dwa włókna wielomodowe MM OM2, 50/125 μm
  • typ złącza: 2x LC - 2x LC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 2mm - kolor pomarańczowy
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

Patchcord LC-LC MM 50/125 OM2 duplex

18,63 zł
Brutto
Długość: 1 m

7354/1

Opis

Złącze
LC
Włókno
Wielomodowe (MM OM1/OM2)
Budowa
Duplex

Specyficzne kody

ean13
5903689608862

Produkty polecane