Switch gigabitowy PoE 4-port + 2 SFP (PX-SW4G-P150-U2GL2)

0350

Switch IPOX PX SW4G P150 U2GL2

 • interfejs:
  • 4x port RJ45 PoE 802af/at (10/100/1000Mbps Auto MDI/MDX)
  • 2x slot SFP UpLink (1000Mbps)
 • moc zasilacza PoE: 150W (at≤60W na port T1; at≤30W na port T2-T4)
 • zasięg PoE: 100m
 • przepustowość: 24Gbps
 • 2 tryby pracy (zwykły, ring)
 • funkcja FastRing 
 • funkcje przełącznika warstwy L2
 • funkcje QoS (8 kolejek priorytetowania)
 • zabezpieczenia: ESD, przeciwprzepięciowe
 • funkcje alarmowe

Więcej szczegółów

1 019,67 zł

Niedostępny w sprzedaży

Switch 4-portowy UTP7304GE-POE
  

Switch UTP7304GE-POE to profesjonalne rozwiązanie LAN, wykorzystywane do pracy w rozbudowanych sieciach dostępowych. Przemysłowy przełącznik sieciowy stanowi najnowszą odsłonę zaawansowanych technologicznie produktów, przeznaczonych do funkcjonowania w ramach struktur monitoringu IP lub lokalnych, rozbudowanych sieci Ethernet. Urządzenie zapewnia wysoką gwarancje transmisji przy jednoczesnym zasilaniu w technologii PoE+ i High PoE.

Porty gigabitowe 

Do niezawodnego funkcjonowania w ramach monitoringu IP przemysłowy przełącznik sieciowy UTP7304GE-POE wyposażony został w 4 porty gigabitowe 10/100/1000Mbps zapewniające inteligentną  i bardzo szybką komunikację z podłączonymi urządzeniami na odległości sięgające 100 metrów. Wspomniane porty wyposażone zostały w zasilanie: HPoE 60W (dla portu T1) oraz PoE 30W (dla portów T2-T4). Takie rozwiązanie pozwala na szybką detekcję urządzeń zasilanych za pomocą tej technologii oraz dynamiczne przydzielanie energii dla każdego urządzenia. Dodatkowo prezentowany switch wyposażony został w funkcję zarządzania warstwą 2, oraz nowatorską funkcją RING związaną z zabezpieczeniem działania sieci nawet w przypadku zerwania połączenia lub awarii jednego z urządzeń znajdującego się w pierścieniu. Ciekawym rozwiązaniem jest również zastosowanie wyjścia przekaźnikowego, które w połączeniu z odpowiednim urządzeniem i odpowiednio skonfigurowane umożliwia wysyłanie informacji alarmowych w przypadku np. braku zasilania lub zerwania połączenia sieciowego.

Specyfikacja UTP7304GE-POE

Zasilanie redundantne

Zasilanie redundantne

Zasilanie redundantne to sposób zasilania switcha, które związane jest z podwójnym doprowadzeniem zasilania do urządzenia. Sposób ten znajduje zastosowanie w przypadku awarii jednego ze źródeł zasilania. Umożliwia bowiem automatyczne przełączenie do równorzędnego źródła bezpośrednio przez przełącznik bez udziału użytkownika. Uwaga, w zestawie ze switchem znajduje się tylko jeden zasilacz.

Funkcja FastRing

Funkcja FastRing (pierścienia) w switchach to specjalny układ rezerwacji tworzony z wykorzystaniem struktury pierścienia, która daje możliwość inteligentnego reagowania na uszkodzenie medium transmisyjnego (skrętki, światłowodu) lub awarii samego przełącznika. Jeśli dowolny segment połączenia typu RING zostanie zerwany lub rozłączony, wówczas uruchomione zostaje połączenie awaryjne (redundantne). Czas przełączenia na ścieżkę rezerwową nie przekracza 20 ms, nawet przy pełnym obciążeniu sieci, co zapewnia stabilną, praktycznie nieodczuwalną zmianę. Przełącznik może pracować w kilku połączeniach typu ring równocześnie (maksymalna obsługa 30 switchy). Funkcja pierścienia w switchu UTP7304GE-POE możliwa jest do uruchomienia na dwa sposoby. Pierwszy związany jest z przełącznikiem na obudowie. Odpowiednia pozycja przełącznika uruchomi automatyczne zapętlenie złączy optycznych X1 i X2. Druga możliwość wymaga uruchomienia panelu zarządzającego i ustawienia w nim odpowiedniego połączenia między portami sieciowymi.

Funkcja FastRing

Obsługa modułów SFP
  

Obsługa modułów SFP

Niezawodny przełącznik sieciowy UTP7304GE-POE pozwala na współpracę z różnym rodzajem światłowodu, dzięki wbudowanym slotom na moduły SFP. Wszystkie parametry transmisji optycznej są uwarunkowane od wybranego modułu SFP. Switch PoE UTP7304GE POE współpracuje z modułami SFP kompatybilnymi ze standardem IEEE 802.3z 1000Base-FX. Dodatkowo posiada wbudowaną autodetekcję MDI/MDIX w związku z czym nie wymaga stosowania kabli krosowych oraz automatycznie wykrywa i ustawia prędkość i tryb transmisji danych. Porty wyposażone zostały także w technologię Hot-Pluggable, która umożliwia instalowanie modułów SFP w urządzeniach sieciowych, bez potrzeby odłączania zasilania.

System zarządzania siecią warstwy 2

Nowoczesny przełącznik sieciowy UTP7304GE-POE może pracować jako urządzenie warstwy 2. Pierwsza warstwa L1 zapewnia fizyczną, optyczną i elektryczną specyfikację połączeń, sygnalizację na poziomie bitów, itp. Warstwa druga L2 określana nazwą łącza danych, umożliwia wymianę ramek węzłom sąsiadującym w sieci. Dodatkowo pozwala na zoptymalizowanie przepustowości, wyłączenia konkretnych portów, zwiększenie bezpieczeństwa oraz kontrolę dostępu.

Zastosowanie

Profesjonalny switch UTP7304GE-POE stanowić będzie umiejętne uzupełnienie każdej infrastruktury sieciowej. Wykorzystując szeroką funkcjonalność switcha  w profesjonalnych instalacjach monitoringu IP możliwe jest kompleksowe zasilenie kamer IP w miejscach wolnych od źródeł zasilania i w efekcie zrealizowanie skutecznych systemów zabezpieczeń. Zaawansowane funkcje i możliwość kompleksowego zarządzania urządzeniem dodatkowo wspomagają jego pracę i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika czy administratora sieci. 

Przykładowe zastosowanie switcha

Korzyści klienta

 • dobry stosunek ceny do jakości
 • gwarancja
 • opieka serwisowa
 • wsparcie techniczne
 • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

 • szybka płatność - Przelewy24
 • przelew bankowy
 • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków

Instrukcja obsługi interfejsu W 811.28k Pobierz
Instrukcja obsługi 371.74k Pobierz
Certyfikat CE 2.27M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: