Switche i Moduły SFP 

 • Switche

  Switche (przełączniki sieciowe)

  Wydajne przełączniki sieciowe to podstawa nowoczesnych sieci LAN i instalacji monitoringu IP. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania, które gwarantują wydajne funkcjonowanie całej sieci. W zależności od potrzeb nasze switche znajdują zastosowanie przy transmisji danych audio/wideo w sieciach telewizji dozorowej czy sieciach lokalnych. 

 • Switche POE

  Switche PoE do szaf serwerowych

  Switche PoE do szaf serwerowych i teleinformatycznych RACK 19'' to profesjonalne urządzenia do realizacji połaczeń opartych na sieci w protokole TCP/IP wraz ze zaintegrowanym zasilaniem urządzeń. Zastosowanie rozwiązań wyposazonych w technologię Power Over Ethernet pozwala uniknąć konieczności doprowadzenia przewodów zasilająych w prąd elektryczny odbiorniki stanowiące element sieci. Zyskujemy w ten sposób znaczną redukcję pracy i uproszczenie okablowania sieci, mniej kabli przekłada się również na prostsze i tańsze zarządzanie infrastrukturą - zarówno urządzenia w szafie rackowej jak i podłączone do drugiego końca kabla sieciowego.

 • Moduły SFP

Switche i Moduły SFP

Przełączniki sieciowe czyli switche to urządzenia, które realizują jedno z ważniejszych zadań w sieciach typu LAN - łączą i komunikują ze sobą urządzenia sieciowe w ramach protokołu TCP/IP i pozwalają tym samym na wygodne i skuteczne zarządzanie infrastrukturą serwerowni. Switche PoE to urządzenia, które oprócz routringu połączeń sieciowych posiadają możliwość zasilania urządzeń końcowych w energię elektryczną bez konieczności wykorzystania dodatkowego okablowania typu elektrycznego. Switech typu RACK posiadają dedykowaną obudowę, która spełnia wymiary standardu RACK i umożliwiają wygodną kolokacje i montaż w szafie serwerowej lub teleinformatycznej.

Moduły SFP to urządzenia, które pozwalają w wygodny i prosty sposób zrealizować połączenia urządzeń sieciowych z przewodami sieci światłowodowej.