Nowe produkty

Promocje

Switche i Moduły SFP 

  • Switche

    Wydajne przełączniki sieciowe to podstawa nowoczesnych sieci LAN i instalacji monitoringu IP. W naszej ofercie posiadamy kompleksowe rozwiązania, które gwarantują wydajne funkcjonowanie całej sieci. W zależności od potrzeb nasze switche znajdują zastosowanie przy transmisji danych audio/wideo w sieciach telewizji dozorowej czy sieciach lokalnych. 

  • Switche POE

    3

  • Moduły SFP

Przełączniki sieciowe czyli switche to urządzenia, które realizują jedno z ważniejszych zadań w sieciach typu LAN - łączą i komunikują ze sobą urządzenia sieciowe w ramach protokołu TCP/IP i pozwalają tym samym na wygodne i skuteczne zarządzanie infrastrukturą serwerowni. Switche PoE to urządzenia, które oprócz routringu połączeń sieciowych posiadają możliwość zasilania urządzeń końcowych w energię elektryczną bez konieczności wykorzystania dodatkowego okablowania typu elektrycznego. Switech typu RACK posiadają dedykowaną obudowę, która spełnia wymiary standardu RACK i umożliwiają wygodną kolokacje i montaż w szafie serwerowej lub teleinformatycznej.

Moduły SFP to urządzenia, które pozwalają w wygodny i prosty sposób zrealizować połączenia urządzeń sieciowych z przewodami sieci światłowodowej.