Nowe produkty

Promocje

Przewody, Wtyki, Złącza 

  • Przewody

    Skrętka to rodzaj kabla sygnałowego służącego do przesyłania informacji, który zbudowany jest z jednej lub więcej par skręconych ze sobą żył w celu eliminacji wpływu zakłóceń elektromagnetycznych oraz zakłóceń wzajemnych, zwanych przesłuchami. Skręcanie żył powoduje równocześnie zawężenie pasma transmisyjnego. Dla wygody naszych Klientów posiadamy w ofercie całe opakaownia kabli sieciowych (305 m lub 500 m), jak również prowadzimy skprzedarz na metry bieżące.

  • Patchcordy

    Patchcord to krótki, płaski przewód zakończony z obu stron wtykami RJ45. Wykorzystywany jest do łączenia elementów sieci komputerowej (np: switchy, hubów, routerów, czy patch paneli) bezpośrednio lub w szafach rack. W naszej ofercie znajdują się patchcordy różnego typu, koloru i o różnej długości. Znajdują one zastosowanie zarówno w domu, jak i biurze. Stosowane są także powszechnie przez dostawców usług internetowych i operatorów telekomunikacyjnych.

  • Akcesoria

    Akcesoria przeznaczone do przewodów sieciowych. W kategorii znajdą Państwo zaciskarki złączy, gniazda RJ45 - natynkowe lub podtynkowe, wtyki oraz osłony dedykowane do nich.


Wszystkie potrzebe akcesoria do prawidłowego funkcjonowania serwerowni teleinformatycznej w jednym miejscu. W swojej ofercie posiadamy bogatą gamę przewodów, patchcordów i akcesoriów do przewodów sieciowych UTP i FTP uznanych producentów.