Przewody UTP, FTP 

 • Przewody UTP

  Przewody sieciowe UTP

  Skrętka to rodzaj kabla sygnałowego służącego do przesyłania informacji, który zbudowany jest z jednej lub więcej par skręconych ze sobą żył w celu eliminacji wpływu zakłóceń elektromagnetycznych oraz zakłóceń wzajemnych, zwanych przesłuchami. Skręcanie żył powoduje równocześnie zawężenie pasma transmisyjnego. Dla wygody naszych Klientów posiadamy w ofercie całe opakaownia kabli sieciowych (305 m lub 500 m), jak również prowadzimy skprzedarz na metry bieżące.

 • Patchcordy UTP

  Patchcordy UTP

  Patchcord to krótki, płaski przewód zakończony z obu stron wtykami RJ45. Wykorzystywany jest do łączenia elementów sieci komputerowej (np: switchy, hubów, routerów, czy patch paneli) bezpośrednio lub w szafach rack. W naszej ofercie znajdują się patchcordy różnego typu, koloru i o różnej długości. Znajdują one zastosowanie zarówno w domu, jak i biurze. Stosowane są także powszechnie przez dostawców usług internetowych i operatorów telekomunikacyjnych.

 • Przewody FTP

  Przewody FTP

  Skrętka – rodzaj kabla sygnałowego służącego do przesyłania informacji, który zbudowany jest z jednej lub więcej par skręconych ze sobą żył w celu eliminacji wpływu zakłóceń elektromagnetycznych oraz zakłóceń wzajemnych, zwanych przesłuchami. Skręcanie żył powoduje równocześnie zawężenie pasma transmisyjnego.

 • Patchcordy FTP

  Patchcordy FTP

  Patchcordy FTP - to kable telekomunikacyjne umożliwiające połączanie dwóch urządzeń z gniazdami RJ45 np. patch panela z switchem, komputera z rejestratorem czy kamery IP z routerem. W ofercie naszego sklepu znajdują się patchcordy kat. 5e, 6, 6A. Gotowe kable sieciowe występują również w różnych długościach i kolorach.


Przewody - UTP, FTP