Przewody i akcesoria 

 • Przewody UTP, FTP

  Przewody - UTP, FTP

 • Przewody światłowodowe

  Przewody światłowodowe

  Dostępne w ofercie przewody światłowodowe do zastosowania w szafach serwerowych typu RACK 19'' oraz RACK 10''  to wysoko wydajny sposób na uzyskanie bardzo szybkiej transmisji danych oraz szybkiej wymiany danych pomiędzy urządzeniami umieszczonymi w firmowej serwerowni. Transmisja danych poprzez światłowód to stabilna i bezpieczna metoda, która eliminuje właściwości przewodów elektrycznych wykonanych z miedzi - jest to obecnie najpopularniejsza metoda transmisji o dużym przepływie strumienia danych oraz na większe odległości.  Do najważniejszych zalet światłowodów zaliczyć należy: - możliwość do transmisji na duże odległości bez strat jakie występują w ramach alternatywnej metody przesyłu, - duża pojemność informacyjna w relacji do przekroju włókna światłowodu będącego nośnikiem, - odporność na występowanie zakłóceń elektromagnetycznych oraz warunki zewnętrzne (temperatura, wilgotność, wyładowania elektrostatyczne).

 • Złącza i akcesoria

  Złącza i akcesoria

  Akcesoria przeznaczone do przewodów sieciowych. W kategorii znajdą Państwo zaciskarki złączy, gniazda RJ45 - natynkowe lub podtynkowe, wtyki oraz osłony dedykowane do nich.

 • Zabezpieczenia LAN, WAN

  Zabezpieczenia do szaf RACK

  Zabezpieczenia LAN do szaf serwerowych i teleinformatycznych RACK.

 • Narzędzia

  Narzędzia montażowe do szaf teleinformatycznych RACK.

 • Mediakonwertery

  Mediakonwertery


Przewody, zabezpieczenia WLAN, konwertery oraz inne akcesoria 

Wszystkie potrzebe akcesoria do prawidłowego funkcjonowania serwerowni teleinformatycznej w jednym miejscu. W prezentowanej ofercie znajdziesz bogatą gamę przewodów, patchcordów i akcesoriów do przewodów sieciowych UTP i FTP uznanych producentów - kompletne wyposażenie szafy serwerowej RACK 19''.