Pigtaile wielomodowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • 4,16 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) SC OM3 jedno włókno wielomodowe MM OM3, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657 typ złącza: SC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor turkusowy zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m lub 2m

    4,16 zł
  • 5,54 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM2 jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1 typ złącza: LC/PC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 2m

    5,54 zł
  • 5,54 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) SC OM2 jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1 typ złącza: SC/PC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor pomarańczowy zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 2m

    5,54 zł
  • 7,13 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) SC OM1 jedno włókno wielomodowe MM OM1, 62.5/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651 typ złącza: SC/PC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m

    7,13 zł
  • 7,38 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) FC OM2 jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1 typ złącza: FC/PC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor pomarańczowy zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 2m

    7,38 zł
  • 7,50 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) ST OM2 jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1 typ złącza: ST/PC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor zielony zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 2m

    7,50 zł
  • 8,22 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM1 jedno włókno wielomodowe MM OM1, 62.5/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651 typ złącza: LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 2m

    8,22 zł
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów