Pigtaile wielomodowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • 3,81 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM2 jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1 typ złącza: LC/PC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna...

    3,81 zł
  • 3,94 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) SC OM3 jedno włókno wielomodowe MM OM3, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657 typ złącza: SC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor turkusowy zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna...

    3,94 zł
  • 7,50 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM3 jedno włókno wielomodowe MM OM3, 50/125 μm typ złącza: LC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor turkusowy zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE dostępna długość: 1m

    7,50 zł
  • 9,96 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM4 jedno włókno wielomodowe MM OM4, 50/125 μm typ złącza: LC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor fioletowy zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE dostępna długość: 1m lub 2m

    9,96 zł
  • 10,33 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM1 jedno włókno wielomodowe MM OM1, 62.5/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651 typ złącza: LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna...

    10,33 zł
  • 13,04 zł

    Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) FC OM2 jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1 typ złącza: FC/PC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor pomarańczowy zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA...

    13,04 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów