Pigtail optyczny ST/UPC SM 9/125 G652D Zobacz większe

Pigtail optyczny ST/UPC SM 9/125 G652D

Pigtail światłowodowy SM ST/UPC G.652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: ST/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 4m

4,31 zł

  • 4 m

Deklaracja zgodności pigtaila 2.42M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: