Pigtail optyczny ST/UPC SM 9/125 G652D

Pigtail światłowodowy, jednomodowy (SM) ST / UPC G652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: ST/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowego (LSZH) - kolor żółty (2m), biały (4m)
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 2m lub 4m

4,67 zł

  • 2 m
  • 4 m


Inne produkty w tej samej kategorii: