Nowy Pigtail optyczny SC/UPC SM 9/125 G652D Zobacz większe

Pigtail optyczny SC/UPC SM 9/125 G652D

5439C

Pigtail światłowodowy, jednomodowy (SM) SC / UPC G652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: SC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), easy strip, 0.9mm - kolor żółty
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m lub 2m

4,06 zł

Certyfikat CE 510.87k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: