Pigtail optyczny SC/APC SM 9/125 G652D

Pigtail światłowodowy, jednomodowy (SM) SC / APC G652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: SC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowego (LSZH), Easy Strip - kolor żółty
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m lub 2m

3,69 zł

  • 1 m
  • 2 m


Inne produkty w tej samej kategorii: