Nowy Pigtail optyczny SC/APC SM 9/125 G652D Zobacz większe

Pigtail optyczny SC/APC SM 9/125 G652D

Pigtail światłowodowy SM SC/APC G.652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: SC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), easy strip, 0.9mm - kolor żółty
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m lub 2m

4,18 zł

  • 1 m
  • 2 m

Deklaracja zgodności pigtaila 2.37M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: